Sınırsız Şekilde Da-Pa ve Moz Değerlerini Sorgulamak

Sınırsız Şekilde Da-Pa ve Moz Değerlerini Sorgulamak

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere domain authority(da), page authority(pa) ve moz rank değerlerini sınırsız ve ücretsiz bir şekilde hangi siteden sorgulayacağımızı anlatacağız.

Normalde “moz.com/researchtools/ose” sitesi üzerinden da ve pa değerlerini ölçebiliyoruz.Fakat bu sitede sınır var.Günlük maksimum 5 sorgu hakkı var diye biliyorum bu site üzerinden.Fakat sizlere yeni tanıtacağımız sitede günlük sınırsız ve toplu sorgulama hakkı bulunuyor.

Şimdi lafı uzatmadan sınırsız şekilde da ve pa değerleri sorgulatabileceğimiz siteyi paylaşalım ardından nasıl sorgulatabiliriz onu görsellerle anlatalım.

Site adresimiz burasıdır = www.checkmoz.com

Öncelikle siteye giriyoruz arkadaşlar.Buraya tıklayarak siteyi açabilirsiniz.Ardından hangi sitenin veya sitelerin sorgusunu yapmak istiyorsak alt alta sitelerin linklerini anasayfadaki boş kutuya yazıyoruz.Sonrasında “Find Moz Metrics” butonuna basıyoruz.

Ardından 2-3 saniye bekliyoruz ve sayfadan aşağıya indiğimizde sorgulattığımız sitelerin da,pa ve moz rank değerleri gözükmüş oluyor.

İsterseniz bu değerleri üstteki resimde gördüğünüz gibi Moz Metrics yazısının altında yazan “Export to Excel” butonuna basarak excel dosyası halinde indirebilirsiniz.Bu arada ilk defa 100 domain authority değerine sahip olan bir site görüyorum.Tabii site facebook olunca bi zahmet olsun o kadar 🙂

İşlem bu kadardır arkadaşlar.Bu yazımızda sizlere sınırsız pa,da ve moz rank sorgulama yapmamıza izin veren web siteyi tanıttık.Umarız faydalı olur.Herkese iyi çalışmalar dileriz…


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (3)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*