Siteye Ziyaretçiler İçin IP Adresi Gösterme Kodu Ekle

Siteye Ziyaretçiler İçin IP Adresi Gösterme Kodu Ekle

Selamlar arkadaşlar bu yazımızda sizlere ziyaretçileriniz için ip numarası gösteren bir eklenti kodunu paylaşacağız.

Bu kodu sitenize ekleyebilir ve sitenize giren kişilerin kendi ip adreslerini görmelerini sağlayabilirsiniz. Eğer siteniz bilgisayar, donanım, yazılım vb. alanlarda ise sitenize bu kodu ekleyebilir ve ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Dediğimiz gibi kodu eklediğinizde sitenize girenler kendi ip numarasını görmüş olurlar. Belki bir süre sonra ip numarasını öğrenmek için başka sitelere değil de sizin sitenize gireceklerdir. Yani her türlü faydası olabilecek bir koddur diyebiliriz. Şimdi kodu ve ekran görüntülerini paylaşalım.

IP Adresi Gösterme Kodları

Alternatif Kod 1:

Ekran Görüntüsü;

Alternatif Kod 2:

Ekran Görüntüsü;

Alternatif Kod 3:

Ekran Görüntüsü;

Alternatif Kod 4:

Ekran Görüntüsü;

NOT = Kodların bazıları SSL aktif olan sitede yani https’li sitelerde çalışmayabiliyor. Bunun çözümü için kodların src kısmında yer alan site adresindeki “http://” kısmını “https://” olarak değiştirin. Böylelikle hatayı çözmüş olursunuz. Özellikle bazı ssl blogger tabanlı sitelerde böyle çalışmaktadır.

İP adresi gösterme kodları ve sitede görünen şekilleri bu biçimdedir. Diğer site kodları için “Sitene Kod Ekle” kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Teşekkürler iyi çalışmalar dileriz.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*