Steam Dili Nasıl Türkçe Yapılır?

Steam Dili Nasıl Türkçe Yapılır?

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere Steam’ın dilini nasıl Türkçe yaparız onu anlatacağız.

Steam oyuncular için en iyi platformlardan birisidir.Buradan legal bir şekilde oyun satın alabilir ve bilgisayarlarınıza kurabilirsiniz.Her ortamda olduğu gibi Steam’da da dil ayarları değişebiliyor.Peki Steam dilini nasıl Türkçe yapacağız şimdi maddeler halinde onu öğrenelim.

1-) Öncelikle Steam uygulamasını açıyoruz.(Biz steam dilini bilerek ingilizce yaptık göstermek için.)Ardından üst menüden “Steam>Settings” butonuna basıyoruz.

2-) Sonrasında açılan sayfada sol menülerden “Interface” kısmını açıyoruz.

3-) Daha sonrasında ise en üstte dil seçeneği çıkacak.Oradan da Steam dilini Türkçe olarak veya istediğiniz herhangi bir dil olarak değiştirebilirsiniz.

İşlem bu kadardır.Umarız faydalı olur.Steam hakkındaki diğer sorularınızı yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.Herkese iyi günler dileriz…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*