Tarayıcı Üzerinden Oynanan Online Naruto Animesi Oyunu

Tarayıcı Üzerinden Oynanan Online Naruto Animesi Oyunu

Herkese selamlar arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere tarayıcı üzerinden oynanan online naruto animesi oyunu hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız.

Dünyada en çok izlenen animelerin başında Naruto ve Naruto Shippuuden gelmektedir. Bunu gören Hong Kong’lu oasgames firması Naruto Online adında yeni bir oyun çıkartmıştır. Bu oyun web browser yani internet tarayıcısı üzerinden oynanmaktadır. Yani bilgisayarınıza indirip oynayabileceğiniz bir oyun değildir. Tam aksine internet bağlantısı olan her yerde oynayabileceğiniz browser tabanlı bir oyundur.

Naruto Online Üye Olma ve Oynanış

Şimdi biraz oyuna nasıl üye oluruz ve oynarız ondan bahsedelim. Bildiğiniz gibi oyunumuzun adı Naruto Online‘dır. Oyuna giriş için buradaki siteyenaruto.oasgames.com/tr” girebilirsiniz. Ardından ücretsiz üye olunuz.

Üye olduktan sonra sağ üst taraftaki giriş butonuna basın ve yukarıdaki gibi oyuna giriş yapın.

Oyuna girerken biraz yükleme olacaktır. Çünkü oyun gerçekten çok detaylı ve browser üzerinden oynandığı için girişte yukarıdaki ekranda gördüğünüz gibi yükleme yapmaktadır. Ardından biraz bekledikten sonra oyun açılacaktır.

Ardından oyuna giriyoruz ve karakter seçimi yapıyoruz. Birde oyuncu ismimizi belirtiyoruz. Sonrasında oyun açılacaktır.

Oyun ekranından örnek bir görüntü yukarıdaki gibidir. Biraz da oyun ilerlemesi hakkında oyunun içinden bilgiler paylaşalım.

Naruto Online İlerleme ve Oyun İçinden Bazı Bilgiler

Oyun genel olarak çok detaylıdır ve oyunda görevler eşliğinde ilerlenir. Oyunda bir çok görev mevcuttur ve bu görevler üzerinden level atlayabilirsiniz ve oyunda böyle ilerleme kaydedebilirsiniz. Oyunda ilerleyişi oyun içinde ok işaretiyle yapabilirsiniz. Yani oyun sizlere ilerleme hakkında yardımcı olacaktır.

Oyunda yetenek, pet, yardımcı oyuncu gibi özellikler mevcuttur. Mesela savaşlarda yanınıza çağırdığınız ekstra karakterlerle savaşıyorsunuz. Mesela yanınıza Sasuke, İtachi, Madara gibi karakterler çağırabiliyorsunuz ve bunlarla aynı takımda birlikte savaşabiliyorsunuz. Ek olarak görevlerin dışında oyun içerisinde başka online oyuncularla vs atabiliyorsunuz.

Kısacası oyun bu şekildedir. Browser üzerinden oynanan oyunlara göre fena bir oyun değildir. Ayrıca Naruto Online 2016 yılında Facebook tarafından yılın en iyi tarayıcı oyunu seçilmiştir. Sizler de oynayarak kendi görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*