TTNet(Türk Telekom) DNS Adresleri

TTNet(Türk Telekom) DNS Adresleri

Bu yazımızda sizlere Ttnet yani Türk Telekom dns adreslerini paylaşacağız.Bu paylaşacağımız adresler güncel olmakla birlikte güvenli bir internet erişimi hizmeti sağlıyor.Yani bu dns adresleriyle birlikte çocuklarınıza bilgisayarı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.Bu dns adresleriyle kötü sitelere erişim yasaklanmaktadır.

Ek olarak bazı zamanlar internetimizde arıza olabiliyor.Özellikle ttnet kullanıcısıysanız çoğuz zaman internetimiz kesilme noktasına geliyor.Sürekli modemi resetlemek durumunda kalıyoruz.İşte bu durumda ttnet dns adreslerini kullanmamız çok önemlidir.Daha önceden bu konuyla ilgili bir yazı yazmıştım.O yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Bu ttnet dns adreslerini kullanarak bağlantı kopma sorunlarını da kökten çözmüş olabilirsiniz.Dediğim gibi bu dns adreslerini denemekte fayda var.Şimdi gelelim dns adreslerini paylaşmaya.

TTNet(Türk Telekom) DNS Adresleri

Ttnet birincil dns adresi ==> 195.175.39.49

Ttnet ikincil dns adresi ==> 195.175.39.50

Bu paylaştığımız ttnet dns adresleri en güncel adreslerdir.Umarız faydası olur.Herkese iyi günler dileriz…


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (2)

  • Ping oranı çok düşük, bunu mu kullansam acaba süperonline kullanıcısı olarak admin ne dersin?

    Cevapla

    • Alp Bey aynı sorun bende de vardı hatta bende internete bağlanmıyordu. Lakin sonradan TTnet dns adresini kullandığımda bu sorun düzelmişti.Siz de bir deneyin düzelir diye düşünüyorum.

      Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.