Twitter Kullanıcı Adı ve E-Posta Nasıl Değiştirilir?

Twitter Kullanıcı Adı ve E-Posta Nasıl Değiştirilir?

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere twitter’da kullanıcı adı ve e-posta nereden değiştirilir onu anlatacağız.

Twitter’da spamlara düşmemek için kullanıcı adını ve güvenlik için de e-posta’yı bazı zamanlar değiştirmek iyi bir tercih olabilir. Özellikle sürekli aynı kullanıcı adını kullananlar spam mesajlarla boğulabiliyor. İşte bu yüzden kullanıcı adını değiştirmekte fayda vardır. Twitter’da kullanıcı adı bildiğiniz gibi @ ile başlayan yerdir. Mesela Cem Yılmaz’ın kullanıcı adı “@CMYLMZ” şeklindedir. Şimdi sizlere twitter’da kullanıcı adı ve e-mail adresi nasıl değiştirilir onu maddeler halinde anlatalım.

1-) Öncelikle twitter.com hesabımıza giriyoruz. Ardından sağ üst köşede bulunan profil resmimize tıklıyoruz. Sonrasında açılan seçeneklerden “Ayarlar ve gizlilik” butonuna basıyoruz.

2-) Sonrasında ise direkt olarak karşımızda aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır. Buradan “Kullanıcı Adı” bölümünden @ ile başlayan kullanıcı adı kısmımızı, “E-Posta” bölümünden ise twitter mail adresimizi değiştirebiliyoruz.

3-) Değiştirme işlemini yaptıktan sonra en alttaki “Değişiklikleri kaydet” butonuna basıyoruz ve böylelikle kullanıcı adı ve mail adresimizi değiştirmiş oluyoruz.

Bu şekilde mail ve kullanıcı adını değiştirebiliyorsunuz. Faydalı olması dileğiyle teşekkürler…


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*