Twitter’da Tek Seferde Toplu Tweet Silmek

Twitter’da Tek Seferde Toplu Tweet Silmek

Twitter’da toplu tweet silme işlemi Twitter’da paylaşmış olduğunuz tweetleri toplu bir şekilde silmek mi istiyorsunuz? İşte size çözüm bu konu tam da size göre.

Günümüzde sosyal medya üzerinden atılmış olan tweet paylaşımlarına bakılarak kişilik envanteri ortaya çıkarılıyor.Şirketlere sağlanan özel yazımlar ile kullanıcı adınızı programda aratarak attığınız tweetlere ulaşabiliyor şiddet küfür gibi eylemlerin istatistiklerini görebiliyorlar.Bu ve farklı sebeplerden dolayı insanlar toplu tweet silme mecburiyetinde kalabiliyorlar.Aşağıda toplu tweet silme siteleri var.

Sizlere Derlediğimiz Toplu Tweet Silme Siteleri;

www.deleteallmytweets.com ==> Tek seferde 1000 tweet silebilirsiniz. Daha fazla silmek için işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.

delete.twitlan.com ==> Seçili olarak birden fazla tweetleri silebilirsiniz.

Herkese kolay gelsin.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*