Whois Backlink Alabileceğiniz Siteler

Whois Backlink Alabileceğiniz Siteler

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere whois backlink alabileceğiniz bazı sitelerin isimlerini paylaşacağız.Umarım faydalı olur.

Öncelikle whois nedir onu anlatalım.Whois, alan adı sorgulamaktır.Genel olarak herhangi bir domainin ya da ip adresini sorgulamaya whois denmektedir.Whois backlink ise seo için birkaç adımdan biridir.Bildiğiniz gibi seo oldukça geniş bir kavramdır.Whois backlink ise seonun küçük ve etkili bir parçasıdır diyebiliriz.Whois backlink aldığınızda siteniz için hem hit sağlamış olursunuz hem de arama motorlarında üst sıralara çıkarmış olursunuz.

Peki whois backlink her siteden alınır mı? Elbette hayır.Whois backlink alabileceğimiz bir çok site mevcut.Ama aralarından kaliteli olanları seçmemiz icap etmektedir.

Ben elimden geldiğince en kaliteli olan whois backlink alabileceğiz web siteleri araştırdım.Sitelere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

==>www.imtalk.org/cmps_index.php?pageid=IMT-Website-Submitter
==>www.freebacklinkcreator.com/free-backlink-creator
==>www.2000backlink.com
==>freebacklink.in
==>www.backlinkr.net
==>theseotools.net/backlink-maker
==>freeseoindexer.com
==>www.pingbomb.com/beta.php
==>www.jetseotools.com/online-backlink-maker
==>www.freebacklinkbuilder.net
==>www.free-web-submission.co.uk/index-c.html
==>seounity.com/tools/backlink-builder
==>www.indexkings.com
==>www.backlinkgenerator.net
==>w3seo.info/backlink-maker

Şimdilik whois backlink alabileceğiniz site isimleri bu kadar.İlerleyen zamanlarda listeyi arttırabilirim.Listedeki bazı sitelere üye olmadan whois backlink alamıyorsunuz.O yüzden üyelik isteyen sitelere üye olmanız gerekmektedir.Herkese iyi çalışmalar dilerim.

Not=Ek olarak şunu söylemeden geçmeyeceğim.Normalde bu siteleri seo yapan arkadaşlar kullanmaktadır.Yani para karşılığında aldığınız seo paketlerinde whois backlink çalışmalarında üstte vermiş olduğum siteleri kullanıyorlar.Haliyle sizler para vermeden ücretsiz bir şekilde bu hizmetten faydalanabileceksiniz.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (11)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*