Yabancı Televizyon Kanallarının WhatsApp Haber Hatları Numaraları

Yabancı Televizyon Kanallarının WhatsApp Haber Hatları Numaraları

Herkese merhabalar bu yazımda sizlere yabancı televizyon kanallarının whatsapp haber ihbar hatları numaralarını paylaşacağım.Daha önceden yerli televizyon kanalları için whatsapp ihbar numaralarını paylaşmıştım.O konuya buradan ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda bazı haber kanalları whatsapp ihbar hatlarını çıkartarak vatandaşlardan gelen videoları,resimleri,haberleri kendi kanallarında yayınlıyor.Bu sayede hem videoyu çeken vatandaşın kendi haberi televizyona çıkmış oluyor hem de haber kanalları zorlanmadan haber bulmuş oluyor.Yani 2 tarafta bu durumdan karlı çıkıyor.Ama tabii ki her atılan videoları adamlar yayınlamıyor.Aralarında en dikkat çekici veya haber niteliği taşıyabilen videoları,görselleri vs. kendi kanallarında yayınlıyor.

Lafı uzatmadan yabancı televizyon kanallarının whatsapp ihbar numaralarına geçelim;

The Guardian WhatsApp Haber Numarası= +1 (917) 484 15 18

BBC World Televizyonu WhatsApp Haber Numarası= +44 (0) 752 590 09 71

Şimdilik bu 2 yabancı kanalın numaraları bulunuyor.İlerleyen zamanlarda yenilerini bulursam siteye eklerim.

Buradaki numaraları rehberinizden ekleyerek whatsapp üzerinden dilediğiniz haberleri yollayabilirsiniz.Tabii ki dikkat edin yolladığınız yerler yabancı kanallara ait.Ona göre ingilizce seslendirme yapmanız daha iyi olur diye düşünüyorum.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*