Youtube Videolara Küçük Resim(Marka Filigranı) Eklemek

Youtube Videolara Küçük Resim(Marka Filigranı) Eklemek

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere youtube videolarımıza küçük resim (yani marka filigranı) nasıl ekleyebiliriz onu anlatacağız.

Youtube işleri yapıyorsanız eğer videolarınızın çok iyi olmasını istersiniz.Videolara akılda kalıcılık açısından ve marka değeri açısından genellikle sağ alt tarafına küçük resim yani marka filigranı eklenmektedir.Peki videoların sağ alt tarafına küçük resim nasıl ekleyebiliriz şimdi sizlere maddeler halinde onu anlatalım.

1-) Öncelikle gmail hesabımızı açıp youtube sitesini açıyoruz.Ardından sol tarafta bulunan “Kanalım” kısmına giriyoruz.

2-) Ardından açılan yerden üst tarafta bulunan “Video Yöneticisi” bölümüne tıklıyoruz.

3-) Sonrasında ise açılan sayfadan sol menülerde bulunan “Kanal” butonuna tıklıyoruz ve oradan da “Marka bilinci oluşturma” kısmına giriyoruz.

4-) Sonrasında ise açılan kısımda “Filigran ekle” butonu var.Ona basıyoruz.

5-) Oradan da hangi resmin videoların sağ altında gözükmesini istiyorsak onu bilgisayarımızdan seçiyoruz ve “Kaydet” butonuna basıyoruz.

6-) İşlem tamamdır.Artık videolarımıza girdiğimizde sağ alt tarafta küçük resim belirecek.

Bu resmin kanalımızla alakalı olmasına özen göstermeliyiz.Ek olarak bu küçük marka filigranı resminin üzerine gelince “Abone Ol” butonu da çıkıyor.Gerçekten dikkat çekici bir görsel olursa kanalınıza sırf bu görselin hatırına ekstradan abone olan kullanıcılar gelebilir.

Şimdilik bu kadar.Umarım faydalı olur.Herkese iyi çalışmalar dilerim…


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
Önceki Yazı
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.