Reklam

Merhabalar değerli mmsrn.com takipçilerimiz.Sitemiz üzerinden reklam alımlarına başlamış bulunmaktayız.Reklam ve tanıtım yazısı alımları için “[email protected]” mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Şimdilik sadece tanıtım yazısı alımı ve logo yanı 1 adet 728*90 boyutunda banner reklam alımı yapıyoruz.İlerleyen zamanlarda diğer banner reklam alanları ve footer link satışları yapacağımızda buradan konuyu güncelleyeceğiz.Şimdi tanıtım yazısı ve logo yanı banner yayınlama hakkında detaylı bilgi verelim.

Logo Yanı 728*90 Reklam Alanı

==> Bu alan logo yanında yayınlanacaktır.

==> Sitemizdeki tek banner reklam budur.Hitine göre oldukça makul bir fiyattır.Fakat daha uzun süreli almak isteyenlere indirim uygulanabilir. Fiyat ve detaylar için mail atabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Yayınlama Kuralları

==> Tanıtım yazısı minimum 300-400 kelime olması gerekmektedir.

==> Alacağınız tanıtım yazısı anasayfada minimum 1-2 gün duracaktır.Ardından 1 yıl silinmeme garantisiyle yazınız sitede duracaktır.Yani 1 yıldan önce yazınız silinirse para iadesi yapmaktayız.

==> Tanıtım yazısı fiyatlandırması için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

==> Tanıtım yazısı vereceğiniz sitenin sektörü +18,kumar,bahis vb. illegal içerikli olmamalıdır.

==> Sitenin güncel Alexa sıralaması dünyada 237,045 ve Türkiye’de 4,194‘dür.Sitemizin diğer istatistiklerine site analizi yapan web siteler üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bizimle Çalışan Bazı Firmalar

        

     

İletişim = [email protected]