0850 İle Başlayan Numaralar Nasıl Alınır?

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere 0850 ile başlayan numaralara nasıl sahip olabiliriz bu numaraları nasıl satın alabiliriz onları anlatacağız.

0850’li numaralar aynı 444’lü numaralar gibi özel, kurumsal, devlete ait vb. diğer tüm şirketin sahip olduğu özel numaralardır. 444’lü numaralardan hemen hemen bir farkı yoktur fakat insanların gözünde 444’lü numaralar daha güvenli gözüküyor tabii ki. Ama şunu söyleyebiliriz ki 0850’li numara almak daha ucuza denk gelmektedir.

Peki bu 0850’li numaralara nasıl sahip olabiliriz şimdi onu anlatalım. Arkadaşlar bu numaralara sahip olmak için bu numaraları satan şirketlerden satın almanız gerekiyor. Tabii ki kurumsal bir firma olmanız gerekiyor bu numaraları almak için. Sonuçta her önüne gelene vermiyorlar diye biliyoruz. Yine de siz aşağıda paylaşacağımız sitelerden detaylı yazıları okursunuz.

Şimdi gelelim 0850’li numaralar satın almak için ülkemizdeki kaliteli kurumsal hat satan firmaların isimlerini paylaşmaya.

1-) www.kurumsal.turk.net/ozel-numara

2-) www.kobikom.com.tr/0850-numara-tahsisi

3-) www.netgsm.com.tr/0850li-numara/0850li-numara-hizmeti.php

Evet arkadaşlar yukarıda paylaştığımız 3 şirket de 0850’li numara satıyor ve alanında en iyileridir diyebiliriz.Güvensizlik sorunları olmasın çünkü siteler hakkındaki yorumlar gayet olumludur.Siteleri açmak için yukarıdaki linki kopyalayıp tarayıcıdan açabilirsiniz.

Kısaca tekrardan anlatmak gerekirse 0850 hatlı numaralar satın almak için yukarıdaki sitelerden birine giriyoruz.(Tabii ki sizin bildiğiniz başka yerler varsa onlardan da alabilirsiniz.Biz en popülerlerini yazdık)Ardından kendileriyle iletişime geçiyoruz.Sonrasında gerekli bilgileri onlar size iletiyor ve uygun fiyat karşılığında 0850’li telefon numarasına sahip olabiliyorsunuz.Ücret konusunda da fazla uçuk para istemiyorlar diye biliyoruz.

Şimdilik bu kadar.Umarız faydalı olur.Herkese hayırlı işler bol ve bereketli kazançlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir