2017 Turkcell Ramazan Ayı Kampanyası

Herkese hayırlı Ramazan‘lar dileriz.Bu yazımızda sizlere 2017 yılı Ramazan ayı için Turkcell’in yapmış olduğu bazı ücretsiz kampanyalardan bahsedeceğiz.

Turkcell her sene olduğu gibi bu sene de Ramazan ayına özel bedava internet paketi kampanyasıyla karışımızda.Şimdilik bedava olarak sadece internet paketi var.Belki ilerleyen zamanlarda dakika ve sms olarak da bedava kampanya yapabilirler.Eğer başka kampanyalar olursa bu konuya ekleyeceğiz.

Peki Turkcell ramazan ayı kampanyasına nasıl katılabiliriz şimdi onu anlatalım.

Öncelikle arkadaşlar bu kampanyadan faydalanmak için Turkcell Bip uygulamasını indirmeniz gerekiyor.Çünkü kampanyadan faydalanmak için Bip uygulaması üzerinden birkaç kişiye mesaj atmanız gerekiyor.Şimdi onun detaylarına geçelim.

Sahur 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan ayı boyunca gece 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli 2 GB internet paketi için Bip uygulaması üzerinden 5 farklı kişiye mesaj atmanız gerekmektedir.Ardından paket otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Ramazan Haftasonu 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyaya göre Bip üzerinden 10 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında yer alan haftasonlarında geçerli 1 GB internet paketi kazanacaktır.

Ramazan Haftalık 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyaya göre Bip üzerinden 15 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 7 günlük süre zarfında yer alan geçerli 1 GB internet paketi kazanacaktır.

Ramazan Haftalık 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyaya göre Bip üzerinden 20 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 7 günlük süre zarfında yer alan geçerli 2 GB internet paketi kazanacaktır.

Ramazan Aylık 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyaya göre Bip üzerinden 25 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında yer alan geçerli 2 GB internet paketi kazanacaktır.

Ramazan Aylık 10 GB/Aylık 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyaya göre Bip üzerinden 50 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında yer alan geçerli 10 GB internet paketi kazanacaktır.Bu kampanya 200 bin kişi ile sınırlıdır.

200 bin kişi sonrasında Bip uygulaması üzerinden 50 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 3 GB internet faydası hediye edilecektir.

Umarız faydalı olur.Herkese hayırlı Ramazan’lar dileriz.Bir sorunuz olursa yorum kısmından yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir