Adsense En Çok Kazandıran Türkçe ve İngilizce Kelimeler Listesi

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere adsense en çok kazandıran Türkçe ve İngilizce kelimeler nelerdir onların listesini paylaşacağız.

Google Adsense web siteleri için en iyi reklam şirketidir desek yalan olmaz sanırım. Özellikle niche dediğimiz bir alana ait özel sitelerle adsense ile çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Üstelik bir de ingilizce açtınız mı tadından yenmez. Gerçekten r10,wmaracı gibi forumlarda görüyoruz ingilizce sitesi olanlar az tıklama ile epey para kazanıyorlar. Haliyle sizler de eğer yabancı diliniz varsa hiç Türkçe sitelere bulaşmadan ingilizce site açın.

Peki ingilizce site açacağız diyelim. Bunun için en çok kazandıran kelimeleri ve sektörleri nasıl bulabiliriz. İşte bunun cevabı için bu konuyu açmış bulunmaktayız. Arkadaşlar ekşi sözlük ve health.com siteleri ücretsiz bir şekilde adsense en çok kazandıran 10.000 kelime listesi paylaştı. Bizler de sizlere bu listeyi takdim edeceğiz. Tabii ki emeğe saygı olarak o sitelere girmenizi öneririz. Şimdi kelime listesinin bulunduğu linki paylaşalım.

Adsense En Çok Kazandıran 10.000 Adet Türkçe Kelimeler Listesi

Adsense’den en çok kazandıran 10 bin Türkçe kelime listesine buradaki adresten ulaşabilirsiniz. Linki göremeyenler için site “drive.google.com/file/d/1GC0eu0GIFVeVZybSMUyQSvAvH8Ir1P_n/view” burasıdır. Yani Google Drive’da kayıtlı bir listedir. Bu listeye dediğimiz gibi ekşisözlük’ten ulaşabilirsiniz.

Adsense En Çok Kazandıran 10.000 Adet İngilizce Kelimeler Listesi

En çok kazandıran İngilizce 10 bin kelime önerisine ise buradaki adresten ulaşabilirsiniz. Buranın linki de “drive.google.com/file/d/17Vt6UCTvtlXFbm9SIDbj6Drt9t3WiALK/view” şeklindedir. Bu liste de aynı şekilde google drive’da bulunmaktadır. Bu liste health.com tarafından paylaşılmıştır ve adsense’den en çok kazandıran 10 bin ingilizce sağlık kelimesi bulunmaktadır. Yani bu liste sadece sağlık alanındaki niche kelime önerilerinden ibarettir. Ama yinede genel bir liste bulursak konumuza ekleyeceğiz.

NOT = Ayrıca bu tarz çok kazandıran kelimeler listesine semrush.com sitesi üzerinden üye olarak ulaşabilirsiniz. Ama burada üyelik ücretlidir onu da belirtelim. Yine de web site analizi açısından en iyi sitelerden birisidir diyebiliriz.

Son olarak sizlerin de bildiği ve önerdiği liste varsa linkini yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Herkese bol kazançlar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir