Akıllı Telefon Markalarının Karşılaştırılması

Bu başlığı okuyan birçok kişinin aklınıza tek iki marka geliyor. Apple ya da Samsung. Akıllı telefon piyasasında en iyi iki markalardan biri olan Apple ile Samsung çok fazla kıyaslama yaşamakla beraber aralarında ki dava halen sürmektedir. Fakat bunlardan da iyi markalar olduğunu biliyor muydunuz?

HTC geliştiricileri son yıllarda çok fazla gelişerek akıllı telefonlarda bir çığ açtılar. Yaptıkları telefonların sadece kameraları bile diğer telefonlardan çok daha fazla güçlü ve kaliteli olması bile ne kadar ayrıcalıklı olduğunu göstermektedir. Hatta HTC hakkında bilmediğiniz bir şey daha var, Apple ve Samsung’un eski geliştiricileri HTC markasıdır. Önceleri Apple ve Samsung için ana çip gibi geliştirmeleri yapmaktaydılar fakat daha sonra kendi telefonlarını yapmaya başlamaya karar verdiler.

Google akıllı telefonları özellikle son dönemlerde patlama yapan en iyi telefonlardan bir tanesi. Google şirketini ve arama motorlarını herkes biliyor. Yaptıkları araştırmalar, geliştirdikleri teknolojiler ile bir de telefon ekleyen Google, bu telefonlarda eklediği özellikler sayesinde Apple ve Samsung’u geride bırakıyor. Ancak ücret konusunda çok pahalı olduklarından dolayı herkes maalesef alamıyor ve bu da Google için ayrı bir hava oluyor.

Kimisinin fotoğrafı iyi olsa başka özelliği düşük olabilir, kimisi sağlam olsa diğer özellikleri düşük olabilmektedir.Telefon karşılaştırmaları ne kadar saçma olsa da insanlar, aralarında ki farkları görmek ve en iyisi onda olsun ister.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir