Bilgisayardan İnstagram’a Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere bilgisayardan instagrama programsız bir şekilde nasıl fotoğraf yükleriz onu anlatacağız.

Normalde instagrama sadece telefonlardan fotoğraf atılmaktadır.İlerleyen günlerde belki instagram bir güncelleme ile bilgisayarlardan da resim yüklemeyi aktif edebilir.Fakat bu yazımızda anlatacağımız taktik ile bilgisayarlardan da instagrama fotoğraf yükleyebileceksiniz.Şimdi maddeler halinde resim yüklemeyi nasıl yaparız onu anlatalım.

1-) Öncelikle instagrama Google Chrome ile giriyoruz.

2-) Ardından mouse’muz ile boş bir yere sağ tıklayıp “İncele” butonuna basıyoruz.Klavyeden kısayol olarak “F12” tuşuna basarak da incele sayfasını açabilirsiniz.

3-) Sonrasında en üst taraftan aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi “Responsive” seçeneğini seçiyoruz.Sonrasında sayfayı yeniliyoruz.

4-) Sayfayı yeniledikten sonra instagram artık telefondaki gibi görünüme sahip olacak.Böylelikle aşağıda bulunan + simgesine basarak instagrama fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Evet arkadaşlar işlem bu kadardır.Bu sayede telefon kullanmadan bilgisayardan instagram hesabınıza hızlı bir şekilde programsız olarak resim yükleyebilirsiniz.Umarız faydalı olmuştur.Teşekkürler.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir