Bilinmeyen ve Gizli Cep Telefonu Numaralarını Öğrenme Yöntemleri

Günümüzde telefon dolandırıcılarının iyice artmasıyla bilinmeyen ve gizli cep telefonlarını öğrenme servisleri de çoğalmıştır.Artık sizler de bilinmeyen ve gizli cep telefonu numaralarının kimlere ait olduğunu kısa bir süre içerisinde öğrenebileceksiniz.

Lafı uzatmadan bilinmeyen ve gizli cep numaralarını öğrenme yöntemlerine geçelim;

Bilinmeyen Cep Telefonu Numaralarını Öğrenme Yöntemleri;

1-) Eğer bilinmeyen numara Turkcell ise arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için 11832 servisini arayabilirsiniz sonrasında onlar size söyleyecektir.

2-) Eğer sizi arayan bilinmeyen numara Vodafone ise 11842 numaralı servisi arayıp öğrenebilirsiniz.

3-) Eğer sizi arayan bilinmeyen numara Avea(Türk Telekom) ise 11855 servisini arayıp numarayı öğrenebilirsiniz.

4-) Bir diğer yöntemimiz ise Turkcell’lilere özel BilinmeyenCell servisidir.Bu servisten faydalanmak için telefonunuzun mesaj kısmına gelip KIM yazıp boşluk bırakıp bilinmeyen kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz numarayı yazdıktan sonra 2222 kısa mesaj atıyorusunuz.Sonrasında en kısa zaman bilinmeyen numaranın bilgilerini size gönderiyor.Tabii ki bu hizmet ücretlidir.Örnek olarak “KIM 53* *** ** **” yazıp “2222” ye yolluyorsunuz.

Gizli Cep Telefonu Numaralarını(Özel Numaraları) Öğrenme Yöntemleri;

Gizli cep telefonu yani sizi arayan özel numaraların kime ait olduğunu öğrenmek için yapacağımız fazla bir seçenek yoktur.Eğer sizi arayan özel numarayı tahmin etmiyorsanız ve dolandırıcı olduğundan şüpheleniyorsanız en iyi yöntem polise gitmektir.Polise gidip bu özel numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Veya şöyle bir durum var sizi arayan özel numarayı aradığı an yakaladınız hemen telefonu açın ama konuşmayın.Karşı tarafın konuşmasını bekleyin sesinden tanırsınız belki.Tabii ki eğer sizi arayan özel numaranın telefonunu açarsanız polisin bu numarayı bulma ihtimali daha yüksek oluyor.Çünkü arayan kişi sizinle konuştu yani sizin servisinize düştü haliyle daha kolay bulunabilir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir