Bütün Coinlerin Artış ve Düşüş Grafiğini Gösteren Site

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere bütün coinlerin artış ve düşüş grafiğini tek bir çatı altında paylaşan web siteyi tanıtacağız.

Son zamanlarda piyasa değeri artan coinlerle birlikte bir çok insan bu alana yönelmeye başladı. Peki bu coinleri online olarak anlık bir şekilde takip etmek ister miydiniz? Eğer cevabınız evet ise şimdi sizlere anlık coinlerin düşüş ve yükseliş grafiğini paylaşan siteyi tanıtalım.

Site adresi “coinmarketcap.com” ‘dur.Bu siteye girerek hemen hemen tüm coinlerin artış ve düşüş grafiklerine ücretsiz şekilde bakabilirsiniz.Peki detaylı grafiklere nereden bakarız şimdi onu anlatalım.

1-) Öncelikle “coinmarketcap.com” sitesine giriyoruz.Ardından anasayfada direkt olarak tüm coinler çıkacak.Buradan hangi coinin grafiğine bakmak istiyorsanız o coinin sağ tarafındaki grafik resmine tıklıyorsunuz.

2-) Ardından karşımıza coinin çıktığı tarihten itibaren tüm verileri grafiksel olarak yer alacaktır.Dilerseniz son 24 saatlik dilimine de bakabilirsiniz.Veya anlık olarak düşüş ve artış grafiklerine de buradan bakabilirsiniz.

Bu şekilde coinmarketcap sitesinden tüm coinlerin anlık ve geçmiş istatistiklerine bakabilirsiniz.Bu site alanında en iyi sitelerden birisidir.Umarız faydalı olur.Yorumlarınızı bekliyoruz teşekkürler…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir