ChatGPT İle Özgün Makale Yazdırma Nasıl Yapılır? (Yapay Zeka Makalesi)

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Chat GPT ile özgün makale nasıl yazabiliriz, yapay zekaya makale nasıl yazdırabiliriz onu anlatacağız.

ChatGPT son zamanlarda oldukça popüler olan bir uygulama ve yapay zeka sohbet robotudur. Chat GPT üzerinden yapay zeka ile karşılıklı sohbet edebilirsiniz. Yapay zekaya sorduğunuz tüm sorulara en uygun cevabı alırsınız. Chat GPT ile yapılabilecek en iyi işlerin başında yapay zeka makalesi yazdırmak geliyor. Sizler için chatgpt kullanarak makale yazdırdık ve özgünlük testine soktuk. Yapay zekanın yazmış olduğu bu makale %100 özgün çıktı. Üstelik 2 farklı yazıyı test ettik ve ikisi de yüzde yüz özgün çıktı. Bu şekilde sizler de siteleriniz için özgün makale yazdırabilirsiniz. Şimdi kısaca anlatıma geçelim.

ChatGPT’ye Özgün Makale Yazdırmak

Arkadaşlar ChatGPT’ye özgün makale yazdırmak isterseniz öncelikle “chat.openai.com” buradan siteye giriş yapıp üye oluyoruz. Üye olduktan sonra sisteme giriyoruz. Siteye girdikten sonra aşağıda bulunan boş yere yapay zekaya sormak istediğiniz soruyu yazıyorsunuz. Sonrasında yapay zeka sizlere cevap veriyor. İşte buraya yazdırmak istediğiniz makalenin başlığını yazarsanız yapay zeka sizlere özgün bir cevap yani makale veriyor.

Örnek vermek gerekirse aşağıda gördüğünüz gibi biz yapay zekaya “dünyanın en zeki insanları listesinde kimler var” şeklinde soru sorduk. Chat GPT yapay zekası bizlere aşağıdaki cevabı verdi. Ardından bunu özgünlük testine soktuk ve %100 özgün olduğunu gördük. Yani tüm cevaplar olmasa da sitede bulunan yapay zekanın verdiği çoğu cevap %100 özgündür diyebiliriz. Haliyle sizler de yapay zekayı bu şekilde çalışmalarınızda ücretsiz kullanabilirsiniz.

Chat GPT’ye sorduğumuz soru:

“Dünyanın en zeki insanları listesinde kimler var”

Chat GPT’nin yazdığı cevap:

“Dünyanın en zeki insanları listesi çok değişken olabilir ve kişilerin zekasını ölçmek için kullanılan ölçütler farklı olabilir. Ancak, genellikle en çok tanınan ve kabul gören ölçüt, IQ (zeka quotient) skoru olarak kabul edilir. IQ, bir kişinin zeka düzeyini ölçmek için kullanılan bir skaladır ve genellikle 100 olarak kabul edilen bir ortalama ile karşılaştırılır.

Dünya genelinde en yüksek IQ skorlarına sahip kişiler arasında William James Sidis, Terence Tao, Christopher Hirata, Kim Ung-Yong gibi isimler yer alır. Ayrıca, Albert Einstein, Stephen Hawking, Marie Curie, Galileo Galilei gibi ünlü bilim adamları da dünyanın en zeki insanları arasında sayılır. Ancak bu liste her zaman değişebilir çünkü insanların IQ skorlarını ölçmek için kullanılan testlerin doğruluğu ve etkililiği tartışmalı olabilir. Ayrıca, özellikle yüksek IQ skorlarına sahip olan insanların sayısı oldukça azdır.”

Evet arkadaşlar ChatGPT yapay zeka robotunun bizlere yazmış olduğu cevap bu. Sizler de kontrol edebilirsiniz, cevap tamamen %100 özgün çıkıyor. Kısacası bu sistemi kullanarak özgün makale yazdırabilirsiniz. Aslında bu durum çok suistimal edilebilir. Şöyle ki, illaki internette denk gelmiştirsiniz. Özgün makale yazarları var. 100 kelimesi belli bir miktara makale yazıyorlar. İşte makale yazarları bu sistemi keşfedebilir ve buradan hiç emek harcamadan yazı yazdırabilir. Bu da bir nevi emek hırsızlığına ve haksız kazanca yol açabiliyor. Aslında bu konuyu bu yüzden hiç yazmayacaktım fakat Chat GPT o kadar popüler oldu ki sizlere her yönüyle anlatmak istedim. Yani demek istediğimiz şu ki makale yazdıracağınız kişilere dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı şekilde sizler de bu yöntemi kullanarak hiç emek harcamadan makale yazmanızı tavsiye etmiyoruz. Yani sonuçta bu her ne kadar özgün yazı olsa da Google bunu yapay zekanın yazdığını tespit edebilir. Bu yüzden sürekli ve her zaman değil, ara sıra kendi siteniz için kullanmanızı tavsiye ederiz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir