Clash of Clans 3. Seviye En İyi Köy Düzenleri

Herkese iyi günler dileriz bu yazımızda sizlere Clash of Clans oyunundaki 3. seviye en iyi köy düzenlerini paylaşacağız.Umarız faydalı olur.

Daha önceden 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ve 11. seviye en iyi köy düzenlerini paylaşmıştık.O düzenlere buradaki kategoriden ulaşabilirsiniz.Şimdi gelelim maddeler halinde en iyi 3. seviye clash of clans köy düzenlerini paylaşmaya.

1-) Bu köy düzeni hem köy binanızı hem de kaynaklarınızı korumaktadır.Bu köy düzeni ile aynı seviyedeki rakiplerinize 3 yıldız vermeniz çok zordur.

2-) Bu köy düzeni tamamen kaynakları korumaya yöneliktir diyebiliriz.Köy binası bilerek dışarıda duruyor.Çünkü saldıran adam direkt olarak köy binasına saldırmak isteyecek ve ganimetleriniz sizde kalacak o yüzden büyük ihtimalle tek yıldız kaybedeceksiniz.

3-) Bu köy düzeni yine aynı şekilde hem köy binası hem de altın ve iksir depolarını korumaya yöneliktir.Ortada duran havan topu hepsinin korumasını sağlamak için en ortada durmaktadır.

4-) Aralarında en beğendiğimiz 3. seviye köy düzeni budur diyebiliriz.Çünkü surlar en önemli binaları korumaktadır.Köy binası havan topu ve depolar surların içinde olduğu için bu düzen en tercih edilen köy düzenlerinin içinde gelir.

5-) Son olarak bu köy düzenini de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Bu köy düzeni de 4. süne çok benziyor.İster onu kullanın ister bunu.İkisi de en iyi düzenlerden birisidir diyebiliriz.

Şimdilik en iyi 3. seviye coc köy düzenleri bu şekildedir.Sizlerin de bildiği köy düzenleri varsa resimlerini yorum kısmından paylaşabilirsiniz.İlerleyen zamanlarda daha fazla köy düzeni paylaşacağız.Herkese iyi eğlenceler iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir