Clash of Clans 4. Seviye En İyi Köy Düzenleri

Herkese merhabalar daha önceden clash of clans 5. seviye ve üstü köy düzenlerini sitemizde paylaşmıştık.Bu yazımızda ise sizlere clash of clans 4. seviye en iyi köy düzenlerini paylaşacağız.

Maddeler halinde en iyi 4. seviye köy düzenlerini paylaşalım.

1-) Bu köy düzeni ile tamamen köy binanızı savunma altına alabilirsiniz.Bu düzen ile bırakın 3 yıldızı 2 yıldız vermeniz bile oldukça zor olur.4. seviye için en iyi köy düzenlerinden birisidir diyebiliriz.

2-) Bu köy düzeni de 1. si gibi tamamen köy binanızı savunma amaçlı yapılmıştır.Bu köy düzenine sahipseniz rakipleriniz sizden maksimum tek yıldız alacak gibi duruyor.

3-) Bu köy düzeni de tamamen savunma amaçlıdır.Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

4-) Şimdi ise geldik tamamen kaynakları korumaya yönelik yapılan köy düzenlerine.Bu köy düzenleriyle birlikte hem altın hem de iksir koruması yapabilirsiniz.Köy binanız yıkılacaktır elbette ama en azından kaynaklarınızı rakibe bırakmayacaksınız.

5-) Bu köy savunması ise hem köy binasını hem de tüm iksir depolarını korumaya yöneliktir.Hem kaynağınızın korunmasını istiyorsanız hem de fazla kupa kaybetmek istemiyorsanız bu yerleşim tam da size göredir.

Not=Ek olarak şunu belirtmekte fayda var.Köy düzenleri 4. seviye olduğu için fazla yerleşim alternatifi bulunmamaktadır.O yüzden hemen hemen tüm köy düzenleri birbirlerine benzemektedir.

Şimdilik 4. seviye en iyi köy düzenleri bu şekildedir.İlerleyen zamanlarda listeyi arttıracağız.Herkese iyi eğlenceler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir