Clash of Clans 6. Seviye En İyi Köy Düzenleri

Clash of clans en iyi 6. seviye köy düzenlerine aşağıdaki fotoğraflardan ulaşabilirsiniz.Herkese iyi oyunlar dilerim.Umarım faydalı olur.

1-) 6. seviye köy düzenleri arasında belki de en iyisi diyebileceğim bir düzendir.Bu düzen ile 3 yıldız vermeniz imkansız gibi bir şey.

coc-6-seviye-koy-duzeni-1

2-) Bu köyümüz ise tamamen simetri üzerine kurulmuş bir düzene sahiptir diyebilirim.Belediye binasını almak oldukça zor gibi görünüyor.

coc-6-seviye-koy-duzeni-2

3-) Bu köy düzeni de aynı şekilde tamamen savunmaya yönelik yapılmış bir düzendir.Bunu da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

coc-6-seviye-koy-duzeni-3

4-) Belki bazı oyuncular bu düzeni beğenmeyebilir ama şöyle düşünün bu köy düzenine sahip olduğunu gören oyuncular derhal bu köye kuzeybatıdan dalmak isteyecek lakin oradan dalarsa 2 okçu kulesi ve 2 havan topu onlara karşı gelecek.Bu durumda maksimum sizden 1 yıldız alabilirler.Tabii ki gidip de köyünüze 60-70 seviye üstü adam dalarsa 3 yıldızı saniyeler içerisinde alır orası ayrı.

coc-6-seviye-koy-duzeni-4

5-) Aralarında yine en beğendiğim 6. seviye köy düzeni içerisine giriyor.Gerçekten simetri olarak müthiş bir düzendir.Bu düzende de aynı şekilde 3 yıldızı geçtim 2 yıldız almak bile çok zor olur.

coc-6-seviye-koy-duzeni-5

YORUMLAR

  1. Merhaba
    Köy düzenlerinde eksik olan parçalar var. Mesela hava savunması 6. seviyede 2 tane oluyor. Aynı zamanda madenler de öyle. Kontrol ederseniz memnun olurum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir