Clash of Clans 8. Seviye En İyi Köy Düzenleri

Merhabalar arkadaşlar yine bir clash of clans serisi için tekrardan kalemi elime alıyorum.Bu yazımda sizlere clash of clans en iyi 8. seviye köy düzenlerini paylaşacağım.Umarım faydası olur.

Clash of clans’da köy düzeni oldukça önemlidir.Saldırı kadar savunmaya da önem vermeniz gerekiyor.Bunun için de köyünüze güzel düzenler uygulayabilirsiniz.Daha önceki yazılarımda 11. , 10. ve 9. seviyeler için en iyi köy düzenlerini paylaşmıştım.Onlara site içi arama butonundan ulaşabilirsiniz.

Şimdi gelelim clash of clans 8. seviye köy düzenlerine;

1-) Bu köy düzeni tamamen iksirleri ve altın depolarını korumak için yapılmıştır.Eğer fazla kaynak kaybetmek istemiyorsanız bu düzeni kullanabilirsiniz.

coc-8-seviye-koy-duzeni-1

2-) Burada ise bildiğiniz gibi büyücü kuleleri alan hasarı vuruyor okçular ve askerler hemen eriyebiliyor.O yüzden büyücü kuleleri iç taraflara koyulmuş.

coc-8-seviye-koy-duzeni-2

3-) Tasarım olarak aralarında en beğendiğim köy düzeni budur.Harika bir simetriye sahip diyebilirim.Havan savunmalarının köy binasını koruması da ayrı bir güzellik katmış.

coc-8-seviye-koy-duzeni-3

4-) Pekkalar için bir savunma diyebilirim.Çünkü tüm teslalar aynı yerde bulunuyor.Haliyle pekka o alana girerse ölmemesi mümkün değil diyebilirim.

coc-8-seviye-koy-duzeni-4

5-) Bu köy düzeni ise hava savunmalarına ağırlık vermiş.Bu sayede köy binanız zor bir şekilde yıkılacak ve haliyle 2 yada 3 yıldız kaybetmekten kurtulmuş olacaksınız.

coc-8-seviye-koy-duzeni-5

Herkese iyi oyunlar dilerim…

YORUMLAR

  1. gerçekten çok teşekkür ederim..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir