Clash of Clans En İyi 10. Seviye Köy Düzenleri

Merhabalar herkese bu yazımda sizlere Clash of Clans oyununda en iyi 10. seviye köy düzenlerini paylaşacağım.Herkese iyi okumalar dilerim.

Bildiğiniz gibi Clash of Clans oyununda saldırı ne kadar önemliyse savunma da o kadar önemlidir.Bu yazımda da 5 köy düzeninin hepsi savunma amaçlı yapılmıştır.Sonuçta klan savaşları oluyor sizin yaptığınız savunmalara göre karşı rakip tek yıldız yada hiç yıldız alamayabiliyor.Bu yüzden köy düzeninizi iyi yapmanız gerekiyor.

Bende aktif bir Clash of Clans oyuncusu olarak sizlere en iyi 10. seviye köy düzenlerini anlatacağım.Daha doğrusu köy düzenleri resimlerini paylaşacağım.Umarım sizler için faydası olur.

Maddeler halinde en iyi 5 10. seviye köy binası düzenlerine geçelim.

5-) Bu köy düzeninde ganimetleri rakip taraf kolay ele geçirebilir.Lakin gördüğünüz gibi köy binasına ulaşmak oldukça zordur.Yani buna göre rakipler maksimum tek yıldız alabilirler.Çünkü köy binasını alınca 1 yıldız veriyor artı %100 galibiyet alabilmek için yine köy binasını yıkmak gerekiyor.Dediğim gibi gayet güzel bir düzen.

coc-10-seviye-koy-duzeni-5
clash of clans 10. seviye köy düzeni 1

4-) Bu köy düzeninde hem ganimetleri koruyoruz hem de köy binasın koruyoruz.Haliyle rakiplerin 2 ve 3 yıldız alması oldukça zor.

coc-10-seviye-koy-duzeni-4
clash of clans 10. seviye köy düzeni 2

3-) Bu köy düzeni ise hava saldırılarına karşı yapılan bir savunma düzenidir.Oldukça kaliteli bir köy düzenidir.

coc-10-seviye-koy-duzeni-3
clash of clans 10. seviye köy düzeni 3

2-) Bu köy düzeninde ise biraz karışık diyebilirim bazı savunma silahları köy dışarısında ve bazı ganimet depoları ise köyün en içinde bulunuyor.Yinede hem tasarım olarak hem de mantık olarak kullanabileceğiniz bir köy düzenidir.

coc-10-seviye-koy-duzeni-2
clash of clans 10. seviye köy düzeni 4

1-) Aralarında en iyi 10. seviye köy düzeni aşağıdaki görseldeki gibi desem yalan olmaz.Çünkü her türlü savunmaya ağırlık verilmiş bir düzen mevcut.Bu köy düzeniyle bırakın 2 yıldızı karşı taraf tek yıldız bile alamaz diyebilirim.

coc-10-seviye-koy-duzeni-1
clash of clans 10. seviye köy düzeni 5

Zamanla en iyi 10. seviye köy düzenlerini eklemeye devam edeceğim.Herkese iyi oyunlar dilerim…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir