Clash of Clans En İyi İnşaatçı Üssü Köy Düzenleri

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere Clash of Clans oyunundaki son güncellemeyle gelen inşaatçı üssü için en iyi köy düzenlerini paylaşacağız.Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz.

Geçtiğimiz ayda gelen güncellemeyle Clash of Clans oyununda inşaatçı üssü diye ayrı bir köy geldi.Buraya oyundaki gemi ile gidebiliyoruz.Sonra aynı şekilde o gemiye basarak asıl köyümüze geri dönüyoruz.Daha önceden buradaki kategoride clash of clans en iyi köy düzenlerini paylaşmıştık.Şimdi bu yazımızda ise en iyi inşaatçı üssü köy düzenlerini paylaşacağız.

İnşaatçı üssü köy düzenlerini 3. 4. ve 5. seviye olarak paylaşacağız.1. ve 2. seviye için istek gelirse onları da paylaşırız.

En İyi 3. Seviye İnşaatçı Üssü Köy Düzenleri

Bu köy düzeni 3. seviye için ideal bir düzendir.

Bu köy düzeni ise en iyi 3. seviye inşaatçı üssü köy düzenlerinden birisidir.Köy binası tam ortada ve etrafında korumaları vardır.

 

En İyi 4. Seviye İnşaatçı Üssü Köy Düzenleri

Bu düzen en iyi 4. seviye inşaat üssü köy düzenlerinden birisidir.Köy binasının tam ortada olması 3 yıldız alma olasılığını oldukça düşürüyor.

Bu köy düzeninde de aynı şekilde ana binayı korumaya yöneliktir.Savunma için eşsiz bir köy düzenidir.

En İyi 5. Seviye İnşaatçı Üssü Köy Düzenleri

Bu köy düzeninde 5. seviye köy binası dışarıdadır.Burada amaç iksir depolarını korumaktır.

Burada ise köy binası tam ortadadır.Yani düşmanların 3 yıldız alması hatta 2 yıldız alması bile oldukça zordur diyebiliriz.

Son olarak en iyi 5. seviye inşaatçı üssü köy düzeni budur diyebiliriz.Tamamen savunma amaçlı bir köy düzenidir.Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Not=Köy düzenleri google görsellerden alıntıdır.Sizlerin de bu konuya eklemek istediğiniz köy düzeni varsa yorum kısmından bizlere resimleri iletebilirsiniz.

Şimdilik en iyi inşaatçı üsstü köy düzenleri bu şekildedir.İlerleyen zamanlarda köy düzenlerini arttıracağız.Herkese iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

  1. Selamlar bana 5 seviye insaatci ussu koy duzeni lazim bi zahmet onuda gosterirseniz cok memnun olurum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir