Clash of Clans Golem Saldırı-Savunma Taktikleri

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere clash of clans oyununda Golem taktiklerini göstereceğim. Umarım beğenirsiniz 🙂

Golem :

1-) Golem Özellikleri: Golem diğer askerlere göre savunmaya en fazla ağırlık veren askerdir. Golem savunması diğer askeri birlikler içerisinde en dayanıklıdır ve öldürüldüğü zaman golemilatlar ortaya çıkar ve savunma silahlarını meşgul eder.

2-) Golem Saldırısı: Golem dayanıklı olduğu için yapılan saldırıda en önden yollanırsa savunma silahlarını kendisine saldırmasını sağlar ve diğer birlikler oldukça rahatlarlar. Golem en önden yollanıldığı için karşı rakibin önemli silahları Cehennem Kulesi ve X-Topu kendisine vurulmasını sağlar aslında bu golem için kötü bir şeydir ama arkadan yollanılan Büyücü ve Okçu gibi birlikler Golemi feda edip köyü yerle bir edecekler. Golemi yolladıktan sonra şifacı büyüsü ile goleme yardım sağlayarak karşınızdaki köyü kolayca yerle bir edebilirsiniz.

3-) Golem Savunması: Rakip size golem ile saldırırsa sizin iyi bir savunma taktiği yapmanız gerekecektir. Kendi köyünüzü goleme karşı en iyi savunmak için Cehennem Kulesi ve X-Topu gibi silahların Goleme vurmasını sağlamalısınız. Rakip Golem’i öldürtmemek için arkadan Şifacı yollayabilir. Sizinde bu taktiği engellemek için Hava Saldırı silahlarını köyünüzün 4 bir tarafına yerleştirmeniz lazım. Golemin geçeceği yerlere büyük bomba gibi eşyaları koyarsanız sizin için önemli bir savunma stratejisi olacaktır.

Aşağıdaki resimden Golem’in seviye seviye özelliklerini görebilirsiniz.

clash-of-clans-golem-saldiri-savunma-taktiği-1

Bu görselde ise gerçek golem öldüğü zaman ortaya çıkan golemilatların özelliklerini görebilirsiniz.

clash-of-clans-golem-saldiri-savunma-taktiği-2

Herkese iyi oyunlar dilerim.

Yazan = Furkan Şirin & Beni sosyal medyada takip edebilirsiniz ==> instagram/mfurkansrn

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir