Discord Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır? DC Etiket Değişir mi?

Selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Discord’da kullanıcı adı ve etiket nereden değiştirilir onu anlatacağız.

Discord en çok kullanılan popüler iletişim uygulamasıdır. Önceleri TeamSpeak vardı. Discord bir nevi TeamSpeak’ın devamı olarak kabul ediliyor. Genellikle gamerların, oyuncuların kullandığı iletişim uygulamasıdır. Discord’da bir üyenin kendine özel kullanıcı adı ve etiketi bulunur. Şimdi sizlere Discord’da kullanıcı ismi değiştirme nasıl ve nereden yapılır resimler eşliğinde onu gösterelim. Ayrıca Discord’da etiket değiştirme yapılır mı, nereden yapılır onu da anlatalım.

Discord Kullanıcı Adı Nasıl ve Nereden Değiştirilir?

1-) Discord’da kullanıcı adını değiştirmek için ilk olarak sol alttaki “Kullanıcı Ayarları” kısmına giriyoruz. Aşağıda gördüğünüz gibi dişli çark simgesine basıyoruz.

2-) Ardından kullanıcı adı kısmının hemen sağındaki “Düzenle” butonuna basıyoruz.

3-) Sonrasında açılan bölümde kullanıcı adını istediğimiz gibi değiştirebiliyoruz. Kullanıcı adını istediğimiz şekilde değiştirdikten sonra aşağıdaki “Bitti” butonuna basıyoruz.

4-) Ek olarak kullanıcı adınızın sağında yazan # işareti ile başlayan etiket sayısını da değiştirmek mümkün. Fakat etiket sayısını değiştirmek için Nitro özellik satın almanız gerekiyor. Discord’da nitro paketi yıllık 269 ₺ fiyatındadır. Aylık ise 26 ₺ ‘dir. Nitro abone olarak etiket sayılarını da değiştirebilirsiniz.

5-) Böylelikle Discord’da hem kullanıcı ismini hem de etiket rakamlarını değiştirebiliyorsunuz.

Bu şekilde DC’de kullanıcı adı değişikliği yapabilirsiniz. Umarız yararlı olur. İyi çalışmalar ve iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir