Düşmanlarına Görünmemek İçin Okunacak İsmi Şerif ve Duası

Herkese hayırlı günler bu yazımızda sizlere düşmanlarına(sevmediklerine) görünmemek için okunacak bir İsmi Şerif ve duasını paylaşacağız.Burada düşmanlarından kasıt sevmedikleri insanlar anlamına da gelmektedir.Şimdiden yaptığınız duaları Allah kabul eylesin amin.

Yusuf-u Nebhani (Rahimehullah)’ın beyanı vechile, her kim düşmanlarından(sevmediklerinden) gizlenmek isterse “Ya Latif!” ismi şerifini 129 kere okuduktan sonra:

“Gözler O’nu(kuşatıcı şekilde görerek) idrak edemez. O ise tüm gözleri ilmiyle kuşatır şekilde idrak eder. Gözlerin kavrayıcı şekilde görmesine mani bir letafete sahip olan Latif de, bütün işlerin kapalı ve açık tüm yönlerinden hakkıyla haberdar olan Habir de ancak O’dur.” ayet-i kerimesini okur, sonra 4 kere:

“Ey her lütuf sahibinin fevkınde latif olan Allah! Kendisiyle Arş’ı istila ettiğin, fakat bu tecellinin kendisinin neresinde olduğunu Arş’ın dahi bilemediği o kudret hakkı için Senden dilerim. Sen bana saklı lütuflarının en gizlilerinden çok hafi bir lütufla muamelede bulun ki Sen onu hangi kuluna yöneltirsen onun bütün sıkıntılarına kifayet olunur.” duasını okur.

Bunları yapan kişi düşmanlarına veya sevmedikleri insanlara görünmezler.Sizler de bu yazıyı sevdiğiniz kişilere,arkadaşlarınıza veya tanıdıklarınıza paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonunu kullanabilirsiniz.Onlar da başkalarına ve kimseye görünmek istemiyorlarsa bu duayı okuyabilirler.Herkese iyi ilimler dileriz…

Kaynak=Lalegül Dergisi

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir