En İyi 5 Bilgisayar Oyunu Müzikleri

Bazı oyunlar vardır oynadığınız oyunu unutursunuz ama müziğini asla unutmazsınız.Müziğini dinlediğiniz zaman epey bir duygulanırsınız ya işte o oyunların listesini bu yazımda paylaşacağım.

Tabii ki bu oyun müzikleri kendi sıralamam olacak.Sizler bu müzikleri beğenmeyebilirsiniz.Ama illaki kulağınız bir yerlerden bu müzikleri işitmiştir.

Maddeler halinde en iyi 5 bilgisayar oyunu müziklerini paylaşayım;

5-) Silkroad Online;

Listemize Silkroad oyunu ile giriş yapalım.Silkroad online adı üstünde online bir oyundur.Bu oyunun da müziği şekilde ayrı bir güzeldir.Dinlemenizi tavsiye ederim.

4-) GTA San Andreas;

GTA serisindeki en efsane oyun diyebilirim.Zaten oyuna girişte çalınan bir müziktir.Dinlediğinizde hemen hatırlayacaksınız.

3-) Metin 2;

Online oyun deyince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan Metin 2 nin birbirinden güzel müzikleri vardır.Oynayanlar bilir elbette.Fakat aralarında en iyisi ve en duygusalı “Enter the east” adlı müziktir.

2-) Call of Duty 2;

Listemizin 2. sırasında Call of Duty serisinin belki de çoğu oyuncu tarafından en iyisi olarak adlandırılan Call of Duty 2 oyununun müziği var.Bu müziği dinleyince her seferinde gaza geliyorum.Bağımlılık yapabilir lütfen dikkat edin.

1-) Knight Online;

Ve geldik listemizde ilk sıraya.Bu oyunu oynayıpta aşağıdaki müziği dinleyip ağlamayan var mı acaba diye sormak lazım? Efsaneler efsanesi Knight online oyun müziğini listemde ilk sıraya koydum.

Herkese iyi dinlemeler dilerim.Sizlerin de listeye eklenmesini istediğiniz oyun müzikleri varsa yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir