En İyi Browser(Tarayıcı) Tabanlı Oyunlar

Herkese iyi günler dilerim.Bu yazımda sizlere internet dünyasındaki en iyi browser(tarayıcı) tabanlı oyunları paylaşacağım.Bu liste tamamen bana ait.Yani benim oynadığım ve oynamasamda yorumlara göre değerlendirdiğim en iyi web tabanlı oyunları listeleyeceğim sizlere.Umarım beğenirsiniz.

Bazı zamanlar canımız sıkıldığında vakit geçirmek için güzel oyunlar ararız.Bunlardan en iyisi de web tabanlı oyunlardır arkadaşlar.Bu oyunlar hem metin2,silkroad,knight vb. oyunlar gibi bağımlılık yapmıyor hem de günde 1-2 kere oyuna girseniz yetiyor yani oyun fazla zamanınızı harcamıyor.

Şimdi gelelim benim derlediğim en iyi web tabanlı oyunları paylaşmaya.

1-) Gladiatus

Gameforge oyun şirketinin en iyi web tabanlı oyunlarından birisidir diyebilirim.Oyunda bir gladyatöre sahip oluyorsunuz ve bu gladyatörünüzü sürekli geliştiriyorsunuz.Oyunda, keşif seferlerindeki canavarları yenerek ve zindandaki slotları keserek level atlayabiliyorsunuz.Oyunda ilk başlarda hızlı level atlarsınız ve itemlerinizin fazla bir önemi yoktur.Ama ilerleyen levellerde eğer bir ittifağa girmezseniz gelişmeniz her anlamda çok zordur.Bu yüzden en azından 30-40 levele gelince bir ittifak bulun ve girin.

Gladiatus oyununa oynamak için “tr.gladiatus.gameforge.com” adresine girebilirsiniz.Eğer benim referansımla üye olmak isterseniz buradaki adresten oyuna kayıt olabilirsiniz.Oyun hakkında sormak istediğiniz soruları yorum kısmından sorabilirsiniz.

2-) İkariam

İkariam oyunu ise 2008 yılında gameforge oyun şirketi tarafından çıkarılan bir web tabanlı oyundur.Oyunda sizin bir köyünüz oluyor ve bu köyünüzün gelişimini sağlıyorsunuz.Oyunda toplamda 5 ham madde var.Bu ham maddeleri işçilerinize toplatıp binalarınızı geliştiriyorsunuz.Sonrasında başkalarına saldırıp ganimet toplayabiliyorsunuz.Başkalarının köyüne baskın yapabiliyorsunuz.Kısacası web tabanlı oynadığım oyunlar arasında en beğendiğim oyun budur diyebilirim.Gayet zevkli bir oyundur herkese tavsiye ederim.

Oyuna benim referans linkimden kayıt olabilirsiniz.Eğer referans linkimden kayıt olmak istemezseniz ikariam’a “tr.ikariam.gameforge.com” adresinden ulaşabilirsiniz.Oyun hakkında sormak istediğiniz soruları yorum kısmından sorabilirsiniz.

3-) OGame

OGame oyunu da aynı şekilde gameforge şirketi tarafından yapılmış bir oyundur.Aslında en iyi tarayıcı oyunları gameforge’ye aittir diyebilirim.Oyun bir uzayda geçiyor ve aynı Darkorbit gibidir.Ama bu daha çok kaynak toplama ve gemi geliştirme odaklıdır.Darkorbitte daha fazla savaş oluyor ama bunda savaşlar o kadar fazla olmuyor diyebilirim.Bu oyunu hiç oynamadım lakin arkadaşlardan edindiğim bilgiler bu şekildedir.Yine de oyun hakkında sormak istediğiniz sorular olursa yorum kısmına yazabilirsiniz.Elimden geldiğince araştırıp sizlere yardımcı olurum.OGame oyununa buradaki adresten ulaşabilirsiniz.

4-) Legend Online

İlk defa facebook üzerinden 2012 senesinde oynanan Legend Online oyunu web tabanlı bir MMORPG oyunudur.Legend online’da bir karaktere sahip oluyorsunuz aynı silkroad,knight gibi ve burada karakterinizi güçlendirmeye çalışıyorsunuz.Eğer oyuna para yatırırsanız karakterinizi epey bir güçlü yapabilirsiniz.Ama bence hiç bir oyuna para yatırmayın.Zevki zaten orada çıkıyor.Ek olarak dediğim gibi bu oyun bilgisayara indirilmiyor yani internet üzerinden web tabanlı oynanıyor.En iyi yanı da bu zaten.Oyunu oynamak için buradaki linke girebilirsiniz.

Umarım listemi beğenmiştirsiniz.Şimdilik bu kadar.Elimden geldiğince oyunlar hakkında bilgiler verdim.Herkese şimdiden iyi oyunlar iyi eğlenceler dilerim.Yazımı beğendiyseniz yorum yapmayı ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir