Facebook İletişim Merkezi Telefon Numarası

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere facebook çağrı merkezinin iletişim telefon numarasını paylaşacağız.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi Facebook, artık kullanıcıları için özel olarak çağrı merkezi iletişim numarasını kurmuştur.Bundan sonra Facebook’un Türkiye servisini telefondan arayarak canlı iletişime geçebileceksiniz.

Bildiğiniz gibi son zamanlarda Facebook’ta özellikle sayfalar ve hesaplar durduk yere kapanıyor veya hesaplar aniden çalınıyor.Bunlar için ise destek kısmından mesaj gönderiyoruz.Fakat mesajlara bakmaları çok uzun sürüyor.O yüzden telefonla arayıp canlı destek istemek her zaman daha kesin çözüm olabiliyor.Yani bir düşünün mesaj olarak mı şikayetinizi belirtseniz daha hızlı çözülür yoksa telefonlara arayarak mı? Tabii ki telefonla iletişime geçerseniz şikayetiniz veya istekleriniz daha hızlı çözülür diyebiliriz.

Şimdi gelelim facebook çağrı merkezi iletişim numarasını paylaşmaya.Arkadaşlar Facebook’un şuanda direkt olarak çağrı merkezi hizmeti bulunmuyor.Fakat ülkemizdeki 11880,11870 vb. gibi özel şikayet numaralarını arayıp buradan Facebook için yardım isteyebilirsiniz.Örnek olarak verebileceğimiz numara 11820‘dir.Diğer bir numara ise 11870‘dir.Bu numaralar Türk Telekom’un alt yapısını kullanmaktadır.Burayı aradığınızda sizleri yönlendirme yaparak facebook hakkında bilgi almış olacaksınız..Fakat şöyle bir durum var.Maalesef konuşma ücretlidir.Dakikası 2.99 tl ücreti vardır.Dediğimiz gibi eğer acil bir sorununuz varsa bu parayı vermeye değer.Çünkü gerçekten canlı olarak konuştuğunuzda probleminiz daha hızlı çözülebilir.

Facebook İletişim Merkezi Telefon Numarası ==> 11820 / 11870

Ek olarak 11820 sabah 9’dan gece 2’ye kadar ve 11870 ise 7/24 olarak açıktır.Umarız faydalı olur.Herkese iyi günler dileriz…

Not=Tekrardan hatırlatmak istedik.Bu numaraları aramak ücretlidir.Dakika başı ücret yazmaktadır.Ona göre arama yapınız.Teşekkürler.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir