Facebook’da Sayfa Birleştirme Nasıl Yapılır?

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere facebook üzerinden sayfa birleştirme işlemi nasıl yapılır onu anlatacağız.Umarız faydalı olur.

Facebook‘da birden fazla sayfamız olduğunda bu sayfaları birleştirmek isteyebiliriz.Bu şekilde hem tek bir sayfaya atmış oluruz hepsini hem de ayrı ayrı 5-10 k takipçi olacağına toplu 15 k takipçimiz olur.Bu yüzden sayfa birleştirme işlemi oldukça işe yarayabilir.

Peki bu sayfa birleştirme işlemini nasıl yapıyoruz maddeler halinde hemen onu anlatalım.

1-) Öncelikle sayfaların bulunduğu facebook hesabımıza açıyoruz ve ardından buradaki linke giriyoruz.

2-) Ardından karşımıza “Devam etmek için lütfen şifrenizi girin” diye bir uyarı gelecek.Orada şifremizi giriyoruz.

3-) Sonrasında ise karşımıza “Mükerrer Sayfaların Birleştirmesini Talep Et” başlıklı bir yer gelecek.İşte buradan da istediğimiz sayfaları birleştirebiliyoruz.

4-) Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi bu şekilde 2 sayfamızı birleştirebiliyoruz.Lakin dikkat etmemiz gereken bazı hususlar var.Eğer 2 sayfanızı birleştirmek istiyorsanız 2 sayfanın da yöneticisi siz olmalısınız.

ÖNEMLİ NOT=Ek olarak en önemlisi ise ikinci seçtiğimiz sayfa ilk sayfaya birleşmektedir.Yani ilk seçtiğiniz sayfa ismiyle kalır ve ikinci sayfayı bünyesine katar.Mesela ilk sayfanın adı “Galatasaray” olsun ve 5 k beğenisi olsun.İkinci sayfa da “Fenerbahçe” olsun ve 10 k beğenisi olsun.Bu sayfaları birleştirdiğimizde yeni sayfamızın adı “Galatasaray” olur ve 15 k beğenisi olur.İlk seçtiğiniz sayfa yani bir üstteki resimde gördüğünüz ilk(üstteki) “Bir Sayfa Seç” yazılı kısımdır.

Facebook sayfa birleştirme bu şekilde yapılmaktadır.Bir sorunuz olursa yorum kısmından sorabilirsiniz.Herkese iyi çalışmalar iyi günler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir