Forum İstanbul’da D&R Var mı?

Bazı AVM’lerde tüm mağazalar bulunmayabiliyor. Hangi AVM’de hangi mağazalar var araştırılıyor. Örneğin Forum İstanbul’da D&R var mı en merak edilen konular arasında gelmektedir. Şimdi kısaca cevaplayalım.

Forum İstanbul, Türkiye’nin en büyük AVM’lerinden birisidir. Bu AVM epey büyüktür fakat bazı mağazalar burada bulunmayabiliyor. Forum İstanbul’da var mı yok mu merak edilen mağazaların başında kitapçı D&R geliyor. D&R, Türkiye’nin en büyük kitap satış mağazalarından birisidir. Peki, Forum İstanbul’da D&R mağazası var mı?

Forum İstanbul’da D&R Mağazası Var mı Yok mu?

Forum İstanbul AVM’de D&R mağazası vardır.

Forum İstanbul’un resmi web sitesine baktığımızda D&R mağazasının AVM’de yer aldığını görüyoruz. Sizler de “www.forumistanbul.com.tr/magazalar” bu adrese girerek Forum İstanbul’da hangi AVM’ler var öğrenebilirsiniz. Bu sayfaya girip ctrl+f yaparak aratma yaparsanız d&r kitap satış mağazasının bu AVM’de bulunduğunu görebileceksiniz. D&R Avm’nin içinde hangi kattadır tam olarak bilmiyoruz fakat bazı AVM’lerde D&R en üst katta bulunuyor (Mesela Kale Center’da en üst katta). Burada da D&R en üst katta olabilir. Ama en doğru bilgiyi Forum İstanbul AVM’deki güvenlikçilerden öğrenebilirsiniz. D&R’ın hangi katta ve nerede bulunduğunu tam olarak öğrenmek için güvenlikçiye veya danışmana danışabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir