Forum İstanbul’da Miniso Var mı?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Forum İstanbul’da Miniso var mı yok mu onu paylaşacağız.

Forum İstanbul, İstanbul’un en çok ziyaret edilen AVM’lerinin başında gelmektedir. Forum İstanbul büyük olmasından dolayı birçok mağazayı barındırır. Fakat yine de vatandaşlar AVM’ye gitmeden önce aradıkları mağazanın bu forumda olup olmadığını internetten araştırır. Merak edilen mağazalardan birisi de Miniso oldu. Peki Forum İstanbul’da Miniso var mı? Şimdi hep birlikte öğrenelim.

Forum İstanbul AVM’de Miniso Var mı?

Forum İstanbul’da Miniso mağazası bulunmaktadır. Birinci katta yer alıyor.

Forum İstanbul AVM’nin resmi sitesine baktığımızda Miniso şubesinin yer aldığını görebiliyoruz. Miniso, kozmetik, giyim, ev eşyası vb. ürünlerin satıldığı Çin markası mağazalardır. Bazı kaynaklara göre Miniso Japon markası olarak geçiyor. Fakat vikipedide Çin olarak geçmektedir. Miniso dünya çapında yüzlerce mağazası olan bir şirkettir. Genelde uygun fiyatlı ürünler bulundurduğu için vatandaşlar tarafından tercih edilen bir yerdir. İstanbul’daki Forum İstanbul AVM’de bu mağazadan bulunuyor.

Kısacası Forum İstanbul’da Miniso mevcuttur. AVM’de Miniso 1. katta bulunmaktadır. Yani Forum İstanbul’da Miniso mağazasına gitmek için 1. kata gitmeniz gerekmektedir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir