Gladiatus’da Hesap (Karakter) İsmi Nasıl Değiştirilir?

Merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere Gladiatus oyununda oyuncu ismi nasıl değişir onu anlatacağız.

Gladiatus browser tabanlı bir arena oyunudur. Oyunda bir karakteriniz oluyor ve keşif seferi, zindan vb. gibi görevleri yaparak level atlıyorsunuz. Ayrıca arena ve sirk dövüşünde de diğer oyuncularla vs atabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda karakter ismi değişikliği de yapabiliyorsunuz. Tabi belli bir ücret karşılığında. Şimdi maddeler halinde oyuncu ismi nasıl değiştirilir onu anlatalım.

Gladiatus Hesap İsmi Değiştirme

1-) Hesap ismi değiştirmek için öncelikle oyuna giriyoruz ve sol menüden “Hermit” ‘i açıyoruz.

2-) Ardından açılan sayfada aşağıda gördüğünüz gibi en üstte yer alan “Hehe, Daha güçlü bir isimle tarih yazmak istiyorsun değil mi?” linkine tıklıyoruz. Yani açılan sayfada en üstteki bölüme giriyoruz.

3-) Ardından burada 2 seçenek karşımıza çıkacak. İlki “Resmi Yol” ‘dur. Resmi yol ile hesap ismini değiştirirseniz bu size %10 onu ve 41.280 altına mal olur. Fakat envanterinizde 1 adet arena parşömeni varsa 2. yola yani “Arena Yöneticisine Rüşvet” kısmına tıklayarak da arena parşömeni karşılığında hesap ismi değiştirebilirsiniz.

4-) Seçeneklerden birini seçtikten sonra istenen isim bölümüne hangi ismi istiyorsanız onu yazın. Ardından “Yeniden adlandır” butonuna tıklayın. Böylelikle Gladiatus karakter isminiz yenisiyle değişmiş olur.

Umarız yararlı olur. Herkese iyi eğlenceler ve iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir