Gladiatus’ta Kostüm Nereden Değiştirilir? (Gladiatus Costume Change)

Herkese merhabalar. Bu yazımızda sizlere Gladiatus’ta kostüm değiştirme nasıl ve nereden yapılır kısaca onu anlatacağız.

Dönemin en iyi web browser oyunları arasında gelen ve halen daha oynanan Gladiatus’ta bazı zamanlar kostüm etkinlikleri olabiliyor. İşte bu etkinlik bitince de karakterin kostümü otomatik silinmiş oluyor. Haliyle eski takılı olan kostümü tekrar takmak gerekiyor. Oyunda kostüm değiştirme bazen bulunamayabiliyor çünkü görülmesi zor bir yerde. Şimdi sizlere Gladiatus kostüm değiştirme nasıl yapılır görseller eşliğinde onu anlatalım.

Gladiatus Kostüm Değiştirme Nasıl Yapılır?

1-) Gladiatus oyununda kostüm değişikliği yapmak için öncelikle sol üst menüden en üstteki “Overview” kısmına tıklıyoruz.

2-) Ardından karakterimizin altında yazan “change” butonuna basıyoruz.

3-) Ardından aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak. Buradan 1. ve 2. kostüm tercihleri yapabiliyoruz.

4-) Şimdi Türkçe olarak da paylaşalım. Oyunda sol panelden en üstteki “Genel Durum” kısmına giriyoruz. Sonrasında “değiştir” butonuna basarak kostümlerin bulunduğu sayfayı açabilirsiniz. Oyunun son yapılan güncellemeyle bazı sunucularda dili otomatik İngilizce olmuştu. Ondan dolayı İngilizce versiyonlu şekilde anlattık. Türkçe olarak da aşağıdaki gibi “Genel Durum>Değiştir” bölümüne giderek kostümünüzü değiştirebilirsiniz.

Bu şekilde oyun içerisinde kostüm değişikliği yapabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir