GoDaddy 2 TL’den Domain Alma Yöntemi!

Bu yazımda sizlere GoDaddy domain şirketinden 2 tl ye nasıl alan adı alınabilir onu anlatacağım.Öncelikle bu kampanyadan faydalanabilmek için bazı kurallar mevcut onları anlatayım.

Kural 1=Öncelikle godaddy hesabınızda kredi kartı tanımlı olması gerekiyor.Yani paypal,payza vb. sistemlerde bu indirimden faydalanamıyorsunuz.Hatta bankamatik kartı bile olmaz.İllaki kredi kartı istiyorlar.Merak etmeyin site tamamen güvenilirdir.Çoğu webmaster buradan alışveriş yapıyor yapmaya da devam ediyor.

Kural 2=Sonraki kuralımız bu kampanyadan daha önce hiç faydalanmamış olmak gerekiyor.Aksi taktirde alan adınıza indirim uygulanmıyor.Yani 20 küsür tl olarak gözüküyor.Dediğim gibi bu yöntemi ilk kez yaparsanız alan adınızda indirim oluyor ve 2 tl den domaini alabiliyorsunuz.

Şimdi gelelim yöntemi açıklamaya.Bu yöntemle hiç kupon kodlarıyla felan uğraşmaya gerek yok.Gayet basit bir yöntem hemen anlatıyorum.

Öncelikle google’a giriyoruz ve “domain” diye bir arama yapıyoruz.Sonrasında ilk sırada bulunan siteye giriyoruz.İlk sırada her zaman godaddy oluyor epey süredir denedim bunu.

godaddy-2-tl-domain-alma-yontemi-1

Gördüğünüz gibi sadece 2,20 tl yazıyor.Yani 2,20 tl den godaddy den domain alabiliyorsunuz bu linke girerek.Konu başlığında 2 tl dedim ama aynı şey 20 kuruşun lafı olmaz 🙂

Tabii ki bu işlemi yapmadan önce godaddy hesabınızın açık olması gerekiyor.Sonrasında girip boş kutuya istediğimiz domaini yazıyoruz.Gördüğünüz gibi ben “mudurluk.com” alan adını almak istiyorum ve arattım.

godaddy-2-tl-domain-alma-yontemi-2

Arattıktan sonra karşımıza ücret hakkında bilgiler çıkacak.

godaddy-2-tl-domain-alma-yontemi-3

Gördüğünüz gibi fiyatı 40 küsür tl den 2 küsür tl ye düşmüş.Sonrasında “Seç” butonuna basarak alan adını alabiliyorsunuz.

Evet arkadaşlar işlem bu kadar.Bu basit yöntem sayesinde godaddy den kuponsuz bir şekilde 2 tl ye domain sahibi oldunuz.Hayırlı uğurlu olsun.

Bu arada siz mmsrn.com takipçilerim için bu konumda kıyak yaptım.Aramasını yapmış olduğum mudurluk.com alan adını almadım.Alan adını araştırdım bazı sitelerde “müdürlük” kelimesinin anlamı mevcut.Yani bu durumda kelimeye jenerik diyebiliriz.Haliyle domaini beğendiyseniz alabilirsiniz.Benden size hediye olsun.

Herkese kolay gelsin…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir