GTA 5 Bilgisayardan Hileler(Şifreler) Nasıl Yazılır?

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere GTA 5 oyununda bilgisayardan şifreleri nasıl aktif ederiz nasıl şifreleri yazarız onu anlatacağız.Umarız faydalı olur.

Öncelikle arkadaşlar GTA 5 oyunu GTA serisi arasında en beğenilen oyundur desek yalan olmaz herhalde.Hal böyle ki yüksek boyutu ve yüksek oyun gereksinimi istemesine rağmen oynayan kişi sayısı çok fazladır.Gelelim şifre konusuna.Oyunda bazen zevk almak için şifre yazmak isteriz.Peki GTA 5’de bilgisayardan şifreleri nasıl aktif ederiz şimdi onu anlatalım.

1-) Öncelikle GTA 5 oyunumuzu açıyoruz ve ardından klavyemizdeki tab tuşunun hemen bir üstünde bulunan tırnak işaretli tuşa basıyoruz.Yani aşağıdaki resimde gördüğünüz tuşa basıyoruz.

2-) Ardından karşımıza “Cheat Code” adında bir komut ekranı gelecektir.İşte buraya da gta 5 şifrelerimizi yazıp enter tuşuna basıyoruz.Şifreleri büyük veya küçük harfle yazabilirsiniz.Sorun olmaz her türlü aktif edilir.

3-) İşlem bu kadardır.GTA 5 şifrelerine buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Ek olarak şifreleri görevdeyken yazarsanız görev başarı puanınız yükselmez.O yüzden görevlerdeyken şifre yazmamaya dikkat edin.

Bilgisayar ortamında GTA 5’de şifreleri bu şekilde yazabiliriz.Herkese iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir