Haftalık Ders Çalışma Programı Çizelgesi

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere haftalık ders çalışma programı çizelgesini paylaşacağız.Umarız faydalı olur.

Çoğu öğrenciler ders çalışma programında sıkıntı yaşamaktadırlar.Bu sıkıntıyı çözmenin en iyi yollarından birisi ise haftalık ders çalışma programı hazırlanmasıdır.Eğer programa göre çalışmaya başlarsanız verimli bir şekilde çalışabilirsiniz.

Çoğu eğitmenlerin tavsiye ettiği bu yöntemi denemeyi unutmayın.Çünkü bu yöntem ile zamanı iyi kullanmış oluyorsunuz.Zaman ise öğrenciler için en büyük hazinedir.Vaktimizi nasıl olumlu kullanırsak o derece derslerde başarılı oluruz ve sınavlardan yüksek alırız.

Bu yüzden kendinize haftalık ders çalışma programı oluşturun ve bu programı en az 3-4 hafta deneyin.Sonrasında geriye dönüp bir bakın gerçekten bir faydası oldu mu diye.Eminim çoğunuzda olumlu yönde bir etki olacaktır.

Şimdi gelelim haftalık ders çalışma programı çizelgesini paylaşmaya.Çizelgeye aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.Görsel “Google Görseller” üzerinden alıntıdır.Umarız beğenirsiniz.

haftalik-ders-calisma-programi-cizelgesi

Gördüğünüz gibi çizelge bu şekildedir.Haftanın 7 günü de çizelgede eklidir.Bu çizelgeyi yazıcıdan çıkartarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.Resmi büyük olarak görmek için sağ tıklayıp yeni pencerede açmayı unutmayınız.

Şimdilik bu kadar.Diğer yazılarımızda görüşmek üzere.Herkese iyi çalışmalar iyi dersler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir