Hareketli Dalgalanan Türk Bayrağı Resimleri (Gif)

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere hareketli gif şeklinde dalgalanan Türk bayrakları resimleri paylaşacağız.

Hareketli dalgalanan Türk bayrağı resimlerini facebook, instagram, twitter vb. sosyal medyalarda özellikle de whatsapp gibi mesajlaşma uygulamalarında kullanabilirsiniz. Buralarda profil resmi olarak ayarlayabilirsiniz. Sabit duran bayrak resmi yerine hareketli yani dalgalanan Türk bayrağı her zaman daha güzel gözükür.

Şimdi sizlere en iyi dalgalanan Türk bayrağı resimlerini paylaşalım. Bu resimlere sağ farklı kaydet yaparak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Ardından oradan da istediğiniz platformlara yükleme yapabilirsiniz.

Hareketli Dalgalanan Türk Bayrakları (Gif formatında)

Çeşit çeşit hareketli Türk bayraklarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Dediğimiz gibi bunları sağ tıklayıp farklı kaydederek bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Su efektli dalgalı bayrağımız;

Gönder’e (bayrak direği) takılı dalgalı bayraklarımız;

Mustafa Kemal Atatürk’ün bulunduğu hareketli Türk bayrağı gifi;

15 temmuz şehitler köprüsünden(eski adı boğaziçi köprüsü) gifli bir bayrağımız;

Şimdilik sizlere bulduğumuz en iyi hareketli dalgalanan Türk bayrağı gifleri bu şekildedir. Resimler Google Görseller‘den alıntıdır. İlerleyen zamanlarda yeni resimler ekleyebiliriz. Herkese iyi çalışmalar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir