Helal Gıda Sertifikalı Markalara(Ürünlere) Ulaşabileceğiniz Site

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere helal gıda sertifikalarına sahip olan ürünlerin listesini veren bir web siteyi tanıtacağız.

Son zamanlarda müslüman kardeşlerimize yapılan zulümler sonrasında artık bu yahudi vb. ürünlere boykot etmeye başlandı. Aslında daha önceden de boykot ediliyordu lakin son olaylardan sonra artık bu sayı iyice arttı diyebiliriz elhamdülillah.

Evet boykot arttı fakat insanlarımızın çoğu peki bu ürünleri satın almazsak biz ne yiyeceğiz diyorlar. Aslında bir nevi haklılar. Çünkü etrafımızdaki marketlerde, bakkallarda vb. yerlerde bu tarz ürünler hep ön sıralarda duruyor. Haliyle milletimiz helal sertifikalı yerli malı ürünlere nereden ulaşabilirim diye soruyorlar. Evet arkadaşlar bir sitede tüm helal sertifikalı ürünlerin listesi yer almaktadır lafı uzatmadan siteyi ve detaylarını paylaşalım.

Helal Sertifikalı Ürünlerin Listesini Paylaşan Site ==> www.gimdes.com

Gimdes.com sitesi üzerinden helal gıda sertifikalarına sahip olan tüm markaların isimlerine ulaşabiliyorsunuz.Ardından beğendiğiniz firmanın üzerine tıklayıp web sitesine girerek online sipariş verebilirsiniz.Bu markaların bazıları bakkallarda vb. yerlerde de satılıyor ama bu sitede yer alan tüm ürünler satılmıyor diyebiliriz.

Siteye girdikten sonra sol tarafta kategoriler yer alıyor.Oradan mesela hangi tarz ürünler arıyorsanız yazabilirsiniz.Mesela diyelim ki çikolata tarzı gıdalar arıyorsunuz.Arama yerine yazın ve sonrasında çikolata satışı yapan helal sertifikalı firmaların isimlerine ulaşın.Mesela bu sitede de yer alan bazı helal sertifikalı markaların isimlerini sizlere paylaşalım.

Bazı Helal Gıda Sertifikalı Markaların İsimleri

Afia

Tadelle

Cofetta

Fiskobirlik

Süper maya

Jnh Halal

Alpedo

Altıntaç

Gemma

Asis et

Balkan

Dutpınar

Cordelio

Mert gıda

Meysu

Sarıgelin

Doy doy

Ataer

İtimat

Sek

Aluçdağı

Bazı isimler bu şekildedir.Diğerlerine de siteye girerek ulaşabilirsiniz.

Bu şekilde sizler de helal gıdalı ürünler arıyorsanız gimdes.com’a girip buradan marka listesine bakabilirsiniz.Umarız faydalı olur.Herkese hayırlı ramazanlar dileriz.Allah tüm müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun.Amin…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir