İnstagram Müşteri Hizmetleri ve Şikayet Hattı Numarası

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere instagram müşteri hizmetleri ve şikayet hattı numarasını paylaşacağız.

Facebook’un İnstagram’ı satın almasıyla birlikte İnstagram en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden birisi olmayı başardı.Hatta bazı kaynaklara göre facebook’u bile geçmiş durumda.Hal böyle olunca bir sitenin ne kadar çok ziyaretçisi olursa o kadar sıkıntısı olur mantığıyla instagram’da bazı zamanlar sorun yaşayabiliyoruz.Bunlar hesap çalınması,bizlere edilen küfürler ve tehdit mesajları,olumsuz içerikli sayfalar vb. şeklinde bir sürü sorunlar oluşabiliyor.

İşte bu sorunların önüne geçmek için İnstagram müşteri hizmetlerini arayıp şikayetlerimizi onlara iletebiliriz.Şuanlık resmi olarak instagramın müşteri hizmetleri telefonu bulunmuyor.Fakat 118 20‘yi arayarak instagram hakkındaki şikayetlerinizi bu firmaya iletebilirsiniz.Ardından sizlere en iyi çözümü sunacaklardır.Fakat bu numarayı aramak ücretlidir.Dakika başına ücret kesiyor ona göre konuşurken dikkat edin fazla uzatmayın.

Ek olarak instagram şifre değiştirmek için aşağıdaki linkini paylaştığımız yazıyı okuyabilirsiniz.Bunun dışında şikayet hattı numarasını ve instagram iletişim mail adresini de aşağıda paylaşıyoruz.

İnstagram Şifre Değiştirme Linki ==> instagram şifre değiştirme

İnstagram Şikayet Hattı Numarası(Ücretlidir) ==> 11820

İnstagram İletişim Mail Adresi ==> [email protected]

NOT=Çalınan Hesaplarınızı geri kurtarmak için iletişim mail adresine mail yollayabilirsiniz.Veya buradaki adrese girerek instagrama geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Umarız faydalı olur.Herkese iyi günler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir