İnstagram Oops An Error Occurred Hatası Çözümü

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere genellikle instagramda karşımıza çıkan “Oops, an error occured.” hatasının çözümünü anlatacağız.

Arkadaşlar bu hata genelde instagram sitesi üzerinden oluyor.Hatanın kaynağı tam olarak bilinmese de büyük olasılıkla kendi internetimizden veya tarayıcımızdan kaynaklanmaktadır.Çünkü çoğu kişi günlerdir böyle hata alıyormuş.Sonuçta bir düşünün koskoca instagram günlerdir kapalı durur mu? İşte bu yüzden hata büyük ihtimalle bizden kaynaklanıyor.

Gördüğünüz gibi hata bu şekilde çıkıyor.Hatanın çözümü için şimdilik 3 yöntem var.Üçünüde deneyin illaki birisinde açılacaktır.Şimdi bu hatanın 3 farklı çözümlerini paylaşalım.

1-) İnternet Bağlantınızı Yenileyin(Modemi Resetleyin)

Oops, an error occured.” hatasından kurtulmak için en etkili yöntem bağlantınızı yenilemektir.Bunun için modemizini resetlemeniz gerekmektedir.Yani modeminizin ana fişini çekip tekrar takın.Bu şekilde resetlenmiş olur.Ardından tekrar denediğinizde büyük ihtimalle bu hatayı daha almayacaksınız ve instagrama rahat bir şekilde girebileceksiniz.

2-) İnstagram Sayfanızı Sürekli Yenileyin

Diğer bir yöntem olarak ise eğer modem resetlemekle uğraşmak istemiyorum diyorsanız instagram sayfanızı yenileyin.Sürekli art arda 10-15 kez sayfayı yenilediğinizde hata birden kaybolacaktır ve instagram eskisi gibi açılacaktır.Bizzat kendimiz denedik bu şekilde açıldı.

3-) İnstagramı Gizli Sekmede Açın

Son olarak 3. yöntemimiz ise instagramı gizli sekmede açmaktır.Eğer 2 yöntem de olmuyorsa instagramı gizli sekmede açmaya çalışın.Büyük ihtimalle açılacaktır.Çünkü bu hata dediğimiz gibi sizin tarayıcınızdan kaynaklanan bir hata olabilir.O yüzden isterseniz cachelerinizi temizleyip normal olarak açmaya çalışın isterseniz de gizli sekmede yani 0 cache ile açmayı deneyin.Büyük ihtimalle açılacaktır.

Bu yazımızda sizlere instagramda verilen bir hatanın çözümünü anlattık.Umarız faydalı olmuştur.Herkese iyi çalışmalar dileriz…

YORUMLAR

  1. Hiç biri yaramadı sayfam aktif ama Giremiyorum girdiğimde yazı çıkıyor onaylayın diyor onaylıyorum hata veriyor 1 gündür giremiyorum

    1. Bizzat bizde bu yöntemler ile hata düzeldi. Fakat yine de beklemek lazım bu aralar instagramda çok güncelleme yapılıyor ondan dolayı da olabilir.

  2. ÇÖZÜLDÜ …AYNI HATA BENDEDE VERDI BEN ŞİFRE YENİLEMİ LİNKİ İSTEDİM TELEFONDAN ŞİFRE YENILEDIM GİRMEDİ SONRA YINE LİNK İSTEDIM BU SEFER PCDEN ŞİFRE DEGİŞTİM DÜZELDİ BELKİ İSZDEDE İŞE YARAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir