İnstagram Sürekli Olarak Duruyor Hatası Çözümü Nasıl Yapılır?

Merhabalar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere İnstagram sürekli olarak duruyor hatası çözümü nasıl yapılır onu anlatacağız.

İnstagram mobil uygulamasında bazen karşımıza hata çıkabiliyor. Bu hatalardan birisi de “İnstagram sürekli olarak duruyor” hatasıdır. Bu hata daha çok mobil uygulamada karşımıza çıkabiliyor. Masaüstü PC’den İnstagram’a girildiğinde bu hatayı vermiyor diye biliyoruz. Peki instagram sürekli olarak duruyor hatası nedir, çözümü nasıl yapılır şimdi resimler eşliğinde onu anlatalım.

Instagram Sürekli Olarak Duruyor Hatası Çözümü

1-) Öncelikle İnstagram sürekli olarak duruyor hatası Android ve iOS telefonlarda veren bir uygulama hatasıdır. Daha çok instagrama yeni güncelleme gelince ortaya çıkabilen bir hatadır. Çözümü ise oldukça basittir. Hatanın ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir. İlk olarak burada “Uygulama bilgileri” butonuna basıyoruz.

2-) Ardından açılan bölümden en sağdaki “Durmaya Zorla” butonuna tıklıyoruz.

3-) Sonrasında ise gelen uyarıya “Tamam” diyoruz.

4-) Ardından İnstagram uygulamasının ön belleğini temizlememiz ve depolama alanını temizlememiz gerekiyor. İlk olarak İnstagram uygulamasının depolama bölümünü açın. Ardından aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi ilk öncelikle sağ taraftaki “Önbelleği Temizle” butonuna basın. Ardından “Depolama Alanını Temizle” butonuna basın.

5-) Sonrasında gelen uyarıya yine “Tamam” diyoruz. Böylelikle instagram sürekli olarak duruyor hatasını çözmüş oluruz.

6-) Artık uygulamayı açtığınızda büyük ihtimalle açıldığını göreceksiniz. Bu yöntem birçok kişide fayda sağlamaktadır. Yine de eğer sizde işe yaramazsa o zaman uygulamayı tamamen silip Play Store’dan veya Apple Store’dan yeniden yüklemenizi tavsiye ederiz. Ama dediğimiz gibi büyük ihtimalle bu yöntemlerle sorunu çözebilirsiniz ve instagrama giriş sağlayabilirsiniz.

Umarız yararlı olur. İyi günler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir