İnstagram,Twitter ve Youtube Hesaplarının Değerlerini Ölçen Site

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere instagram,youtube,twitter ve twitch gibi sosyal medya platformlarında bulunan sayfaların ve hesapların değerlerini(kalitesini) ölçen bir web siteyi tanıtacağız.

Bir site düşünün ve bu sitede tüm sosyal medya hesaplarının her türlü detaylı analizini yapabileceksiniz ve bu hesapların değerlerine bakabileceksiniz.Böyle bir şeyin olmasını ister miydiniz? Kim istemezdi ki.Bu sayede kaliteli ve kalitesiz olan sayfaları ayırt edebilir ve ona göre bu hesaplara reklam verebilirsiniz.

Şimdi lafı uzatmadan site ismini paylaşalım ardından örnek bir sayfanın analizine bakalım.

Sitemiz burasıdır arkadaşlar = www.socialblade.com

Öncelikle sitemizi açıyoruz.Ardından direkt karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.İşte buraya da sorgulatmak istediğimiz sayfanın veya hesabın kullanıcı adını yazıyoruz.

Mesela biz örnek olarak Emma Watson’un instagram sayfasına bakacağız.Kullanıcı adı “emmawatson” olduğu için boş kutucuğa onu yazıyoruz ve arama tuşuna basıyoruz.

Arattığımızda karşımıza 3 seçenek çıkacak.Youtube,twitter ve instagram sayfaları.Bunlardan biz instagrama girdik.

Ardından sayfanın değerlerine baktığımızda sayfanın rank’ı yani derecesi A+ çıktı.Bu derece en iyisi demektir.Bunun aralığı bilindiği kadarıyla A-D arasındadır.Tabii ki bunların +’ları da mevcut.Yani D+ olan bir sayfa D olan bir sayfadan daha değerli anlamına gelir.

Sizler de bu şekilde hesapların analizini yapabilirsiniz aynı şekilde ranklarını da hesaplayabilirsiniz.

Umarız faydalı olur.Herkese iyi günler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir