İnstagram’da Gizli Hesapların Resimlerini Nasıl Görürüz?

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere instagramdaki gizli profilleri nasıl görebiliriz onu anlatacağız.

Facebook’dan sonra en çok kullanılan sosyal medya sitesi olan instagram’da çoğu hesaplar gizli olarak gözükmektedir.Bunun sebebi ise çoğu kişi fotoğraflarını yabancılara göstermek istemeyişidir.Haliyle başkaları fotolarını görmesin diye hesaplarını gizli yaparlar.

Şuanlık bizim bildiğimiz gizli profilleri gösteren bir program,kod vb. şey yoktur.Yani bir hesap gizli ise o hesabı bir program yardımıyla görüntülemek neredeyse imkansızdır.Ama ilerde böyle bir program yapan olur mu bilemeyiz.

Gizli hesaplar yukarıdaki gibi görünmektedir.

Peki bu gizli olan profillerin gönderilerini nasıl görüntüleyebiliriz şimdi sizlere onu anlatalım.Bunun için dediğimiz gibi bir program veya hile bulunmuyor.Lakin mantıklı olan bazı yollar var.Bunları uygularsanız gizli olan profilleri görüntüleyebilirsiniz.

1-) Gizli Profili Olan Kişiyle Diyalog Kurun veya Takip Edin;

Öncelikle gizli olan hesabı görmek için karşıdaki kişiyi takip etmeyi deneyin.Bu tabii ki en basit yöntem.Eğer sizi takip etmiyorsa kişiye mesaj atın.Güzel bir dille yazdığınız mesaj karşı tarafı yumuşatabilir ve sizin takip isteğinizi kabul edebilir.Bu sayede sizler de gizli olan bu profili görmüş olursunuz.

Karşı tarafa mesaj atmak için instagramdaki kullanıcı adından yola çıkarak diğer sosyal medya hesaplarına ulaşabilir ve oradan da mail adresini bulabilirsiniz.

2-) Fake Hesap Açıp Takip Etmeye Başlayın;

İkinci bir yöntem olarak fake yani sahte hesap açıp gizli olan profili takip etmektir.Eğer karşı tarafın fotoğraflarını illaki görmek istiyorsanız sahte hesap açmak en iyi yollardan birisidir diyebiliriz.Özellikle ünlü,futbolcu veya karşı cinsiyetten hesaplar açıp karşı tarafı takip ederseniz büyük ihtimalle karşı taraf takibinizi kabul edebilir.Bu sayede siz de profilini görüntüleyebilirsiniz.

3) Bir Web Sitesi Sayesinde Gizli Olan Fotoları Görebilirsiniz;

Son olarak üçüncü yöntem ise bir web sitesi aracılığıyla gizli profillerin resimlerini görüntülemektir.Site adresi “privateinstagramviewer.onlinehacktools.xyz” ‘dir.Buradan siteye giriş yapabilirsiniz.

Bu siteye giriş yaparak gizli olan profilin kullanıcı adını boş kutuya yazarak ve sonradan sitenin vermiş olduğu görevlerden en az birini yaparak resimleri görüntüleyebilirsiniz.

Biz siteyi test etmedik fakat internetten araştırdığımıza göre site güvenilir olabilir.Çünkü epey yerde ismini gördük bu yüzden sizlerle paylaşmak istedik.Ama dediğimiz gibi %100 güvenilir bir sitedir diyemeyiz.En iyisi test edip kendiniz sonucu görün.

Evet arkadaşlar bu yazımızda sizlere instagramdaki gizli profil hesapların fotoğraflarını nasıl görüntüleyebiliriz onu anlattık.Umarız faydalı olmuştur.Yorumlarınızı aşağı kısımdan bekliyoruz.Herkese iyi günler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir