İnstagram’da Gönderilen Eski Takip İsteklerini Nereden Buluruz?

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere İnstagram üzerinden gönderilen eski takip isteklerine ulaşabilir miyiz veya nasıl ulaşırız onu anlatacağız.

İnstagram son zamanlarda en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden birisidir. Haliyle instagramı aktif kullananlar gün içerisinde bir çok takipçi isteği alabiliyor veya karşı tarafa takip iletebiliyor. Peki bu takip isteklerinin süresi ne kadar ve eski takip isteklerini bir daha görebilir miyiz şimdi sizlere onları anlatalım.

İnstagram’da Bizlere Gönderilen Eski Takip İsteklerini Nasıl Buluruz?

Bazı zamanlar instagramdan bizlere takip isteği yollanıyor ve o anda bir işimiz çıktığı için takip isteğine bakmayı unutuyoruz veya bakamıyoruz. Haliyle bir müddet sonra bu takip isteği kendiliğinden siliniyor. Maalesef bu durumda eski takip isteği yapan kişileri göremiyoruz. Bunun için Play Store’da veya App Store’da henüz bir uygulama bulunmuyor.Bu yüzden biri sizin hesabınıza takip etme isteği yolladıysa acele davranmanızda fayda vardır. Aksi taktirde dediğimiz gibi bu takip isteği otomatikman siliniyor ve daha kötüsü kimin istek yolladığını hiç bir zaman öğrenemiyorsunuz. En azından şimdilik diyelim.Belki ilerde bir uygulama yapılırsa öğrenilebilir.

Kendi Gönderdiğimiz Takipçi İsteklerini Görebilir Miyiz?

İnstagram’da kendimizin karşı tarafa yollamış olduğu tüm takipçi isteklerini de maalesef ki göremiyoruz. Yani bu durum da üsttekiyle aynı diyebiliriz. Bunun için de ilerleyen vakitlerde bir uygulama çıkabilir. O uygulamayı kullanarak tüm bu bilgilere ulaşabiliriz.

Kendi yolladığımız takip isteği yollandı yazısı belli bir süre sonra siliniyor.Yani bu istekler geçersiz sayılmış oluyor.Karşı tarafı takip edebilmeniz için baştan takip isteği yollamanız gerekmektedir.

Eski Takip İsteklerinin Gözükme Süresi Ne Kadardır?

İnstagram’da gönderilen takip istekleri eğer belli bir süre onaylamazsanız veya reddetmezseniz kısacası herhangi bir işlem yapmazsanız otomatikman kayboluyor.Bunun süresi ise tam bilinmiyor.Ayrıca sizin karşı tarafa yolladığınız takip isteğiniz de eğer karşı taraf isteğinizi kabul etmezse belli bir zaman sonrasında istek geçersiz sayılıyor ve takip isteği gönderildi yazısı otomatikman siliniyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir