İnstagramdaki Fotoğraflar Bilgisayara Nasıl Yüklenir

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere instagramdan bilgisayara nasıl fotoğraf yükleriz onu anlatacağım.Aslında çok kolay hiç program vesaire indirmenize gerek yok elle halledebilirsiniz.

Öncelikle 3 tane arama motorunda indirmeyi anlatayım en popüler arama motorları bunlar google chrome,mozilla ve internet explorer.Bunların dışında arama motorundan indirmek isterseniz de yorum kısmına mesaj atarsınız bende konuyu güncellerim.Şimdilik 3 arama motorunda anlatacağım.

 

1. si google chrome;

İnstagrama giriyoruz.Herhangi beğendiğimiz fotoğrafın üstüne geliyoruz ve aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi sağ tıklayıp ögeyi denetle diyoruz.

ins 1

 

Sonrasında aşağı tarafta ögeyi denetle kısmı açılacak ve aşağıda yazdığım kodlara benzeyen bir yer gelecek direk çıkıyor zaten.

Buradan imleci resim linkinin üzerine getirdiğimizde aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi küçük bir resim çıkacak ve sağ tuşa basıp “open link in new tab” a tıklıyoruz.

ins 2

Daha sonrasında resmimiz yeni sekmede orijinal halinde açılacak.Sonrası en kolayı zaten sağ tıklayıp resmi farklı kaydet diyorsunuz ve resmi bilgisayarınıza ücretsiz programsız ve hızlı bir şekilde indirmiş oluyorsunuz ^^.(Bu arada resimdeki kim diye merak edenler varsa söyliyim kendisi naruto animesinde bir karakter namı diğer Tenten ablamız :).)

ins 3

2. si mozilla;

 

Mozillada da aynı şekilde instagrama giriyorsunuz sonra resime sağ tıklayıp ögeyi incele diyorsunuz.Daha sonra resim kodunun üzerine gelip tekrardan sağ tıklıyorsunuz ve “Resim verisi URL’sini kopyala” tuşuna tıklıyorsunuz.

ins 4

 

İşte bu da bu kadar basit daha sonra resim linki direk gelecek karşınıza sonrasında resmi farklı kaydet diyorsunuz ve indiriyorsunuz ^^.

 

3. sü internet explorer;

 

İnternet explorer belki de en kolayıdır.Burada hiç resim atmama gerek yok çünkü direk instagrama girin herhangi bir fotoğrafın üzerine sağ tıklayın “arka planı farklı kaydet” butonu zaten geliyor sonra da indiriverin bu kadar basit :).Tabi burada instagramda fotoğrafın ekranını açmanız lazım yani yorum yapılan yerin de gözüktüğü ekran.

 

 

 

Bu yazımda sizlere instagramdaki fotoğrafları programsız ve ücretsiz bir şekilde nasıl bilgisayara yükleriz onu anlattım.Umarım faydalı olmuştur.Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim…

 

YORUMLAR

  1. Teşekkürler yöntemler için çok işime yaradı sağolun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir