İnternetin Hızını Ölçen En İyi Siteler

Bu yazımızda sizlere kullandığınız internetin hızını en iyi hangi sitelerden ölçebilirsiniz onları paylaşacağız.Hız ölçen bir sürü site mevcut.O yüzden sizlere en iyilerini derledik.Umarız faydalı olur.Maddeler halinde açıklayalım.

4-) hiztesti.turktelekom.com.tr;

Türktelekomun kendi hizmeti olan bir internet hızı ölçme sitesidir.Tasarım olarak oldukça sadece ve şık bir tasarıma sahiptir.Türktelekomun sitesinden internet hızınızı ölçmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi üstteki resimde ttnetin internet hızını ölçen tasarımı bulunmaktadır.

3-) hiztesti.co;

Bu site de oldukça sağlam diyebiliriz.Gerçekten kontrol ettiğimizde doğru sonuçları vermektedir.

Gördüğünüz gibi bu site de oldukça sağlamdır.Bu siteden hız testi yapmak için buradaki linke tıklayıp kendi internetinizin hızını ölçebilirsiniz.

2-) www.speedtest.net;

Geldik listemizin 2. sırasına.İnternet hızı ölçme deyince çoğunuzun aklına ilk sıralarda speedtest.net sitesi geliyordur eminim.Bu site en doğru sonuçları vermektedir ve oldukça hızlı bir şekilde hız testini yapmaktadır.Siteye buradan girebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi tasarım olarak da epey modern bir görünüme sahiptir.

1-) www.speedcheck.org/tr/;

Listemizin en dikkat çeken hız testi platformu ise speedcheck. Kullanım kolaylığı ve hizmet kalitesi ile kendini diğerlerine göre bir adım daha öne çıkarıyor. İnternet hızınızı hiç vakit kaybetmeden speedcheck adresine girerek test edebilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz gibi siteye girip testi başlat butonuna bastığınızda çok hızlı bir şekilde internet hız testinizi ölçmüş olursunuz.

Şimdilik en iyi hız testi ölçen siteler bu şekildedir.İlerleyen zamanlarda listeyi genişletebiliriz.Bizlere destek olmak için yorum atmayı unutmayınız.

YORUMLAR

  1. Son zamanlarda çıkış yapan bir sürü Türk sitesi var gerçektende.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir