İstanbul Büyükşehir Belediyesi AKOM Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Bildiğiniz gibi son zamanlarda gitgide gelişen mobil dünyasına haber sektörleri de whatsapp ihbar hatları kurarak dahil olmuştu.Bir çok kanal atv,star,kanal d,trt 1 gibi bir çok whatsapp ihbar hattı kurmuştu.Onların numaralarına buradan ulaşabilirsiniz.

Haber kanallarından sonra son olarak İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Akom’un(Afet Koordinasyon Merkezinin) whatsapp ihbar hattı numarası da açıldı.

AKOM İstanbulda kış şartlarında yaşanan olumsuzluklarda vatandaşlarımızla birlikte çalışıp bütün sorunları çözme amacıyla kurulmuştur.AKOM whatsapp ihbar hattı sayesinde vatandaşlarımız telefonlarından whatsapp uygulamasını kullanarak yaşadıkları sıkıntıları AKOM’a bildirebilecekler.Uygulama gerçekten çok fayda sağlıyor diyebiliriz.İhbar hattı henüz yeni kurulmasına rağmen oldukça rağbet görüyor ve mesaj yapıyor diyebiliriz.

Şimdi gelelim AKOM’un whatsapp ihbar hattı numarasını paylaşmaya.

AKOM Whatsapp İhbar Hattı Numarası=0 552 153 00 34

Bu numarayı telefonlarınızdan rehberinize ekleyin.Sonrasında whatsapp uygulamasına giriş yapın ve kişilerinizi güncelleyin.Sonrasında ise yaşadığınız sıkıntıları mesaj yolu ile AKOM çalışanlarına aktarabilirsiniz.AKOM çalışanları yoğun bir çabayla çalışıyor diyebiliriz.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi AKOM çalışanları, whatsapp ihbar hattı şikayetleri için epey bir emekle vatandaşlarımıza hizmet sağlıyor.Bu emek için kendilerine sonsuz teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir